Cüzdan Seri No Bulma Tcden öğrenme yapılabiliyor mu ?


Tc ile Cüzdan Seri No Bulmanın mümkün olup olmadığı hakkında biraz bilgi paylaşmak istiyoruz arkadaşlar.Bazı sorgulama türlerinde ihtiyaç duyduğumuz nüfus cüzdanı seri numarası o an yanımızda yoksa yada nüfus cüzdanızı kaybettiyseni bu numaranın öğrenilip öğrenilmeyeceğini merak ettik ve sizler için bir araştırma yaptık.

Önceki dönemlerde bu tip işlemler sadece Nüfus Müdürlüklerine giderek yapılabiliyordu ancak belkide dünyanın en gelişmiş sistemlerinden birisi olan e devlet sistemi sayesinde sadece tc kimlik numaranız ve Ptt Müdürlüklerinden almış olduğunuz e devlet şifreniz ile online olarak yapabiliyorsunuz. Bunun dışında tv ile cüzdan seri no bulma aramasında hiç bir siteden sonuç alamazsınız. Sizlere tavsiyemiz güvenmediğiniz hiçbir siteye kimlik bilgilerinizi hele de hesap bilgilerinizi vermemenizi öneririz.

İncelediğiniz haber haricinde çalıştığınız iş yerleri tarafından sigorta hizmet ssk gün toplamlarınızı sorgulamak istiyorsanız Tc ile ssk sorgulama konumuza bakabilirsiniz.

Bu tür işlemlerin tamamı artık oturmuş ve milyonlarca vatandaşımızın kullandığı EDEVLET kapısı uygulaması  E-Devlet sisteme giriş kapısı üzerinden takip edilmektedir.

Sizlere verilen Tc kimlik bilgileriniz ve numaralarınızla ilgili her türlü sorgulamayı tc ile sorgulama  sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Lütfen sitemizi bu tür sorgulamaları yapmak isteyen tüm arnkadaşlarınıza tavsiye ediniz.

Bayramda emeklilere verilecek olan maaş zamlarının yanı sıra tc kimlikle sorgulamaların tamamının nasıl yapıldığını sizlere anlatıyoruz. Lütfen sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederek, Sosyal Medya alanlarından bizleri takip ederek sorularınızı gönderiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Sorgulama

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)