Tc ile cilt no sorgulama

Tc kimlik numarası ile cilt no / numarası sorgulama işlemleri ?

Tc kimlik numaramı kullanarak cilt numarama birilerinin ulaşması mümkün mü böyle bir uygulama yada sorgulama var mı ? Teşekkürler Hakan Gazicik

sark odamiz1

Sayın Hakan GAzicik yönetlttiğiniz soruyu internetten araştırdık. Hani cilt numarasına ulaşılabiliyor mu diye baktık ama görünen o ki bu mümkün görünmüyor. Bir takım gizlilik koruma ve güvenlik nedenleriyle yeni sistemde bu mümkün değildir. Kimliği elinde olmayan yani bu cilt no vs. bilgilere sahip olmayan bir kimse T.C. kimlik numarasına internet üzerinden ulaşamayacaktır. Ayrıca Cilt No Sorgulama, cilt no öğrenme, cilt no bulma diye birşey de mümkün değildir.

Bir önceki yazımız olan Tc ile gss sorgulama işlemleri nasıl yapılır başlıklı makalemizde gss borç sorgulama, gss tescil kaydı ve gss tescil kaydı sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Tc ile cilt no sorgulama cilt no sorgulama,cilt no öğrenme,nüfus cüzdanı seri no öğrenme,nüfus cüzdanı seri no sorgulama,Cilt No İle SSK Sorgulama makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.


BENZER KONULAR

Tc ile cilt no sorgulama makalesi Ana Sayfa, Sorgulama kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Tc ile cilt no sorgulama” için 3 yorum

  1. ömer diyor ki:

    gardasum ben saka yaptım cılt nop onelı kımlıgı kaybettım

  2. ziyaretçi diyor ki:

    Gazeteye kimliğimi kaybettim hükümsüzdür diye ilan vereceksin. İlan yayınlandığında gazeteden ilanını kesip saklayacaksın. Ve gidip nüfus müdürlüğünden kayıp olduğunu söyleyip yenisini çıkarmaalrını isticeksin. İLK İŞİN İLAN VERMEK OLSUN.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.