Tc ile banka kredisi sorgulama

Tc kimlik numarası ile banka kredisi sorgulama yapılabiliyor mu ?

Malum ekonomik durumlardan dolayı bankaların verdiği bu reklamlarda çıkan bir ton ön onaylı yok ön onaysız hemen onaylı bir ton kredi reklamları dönüyor. Bende merak ettim acaba bir sistem var mı hani tc kimlik numarasını giriyon şu bankada kredin hazır, kredi sorgulaması yapabiliyor musun ? Aldığın daha önceki kredileri görebiliyormusun diye.

Öncelikle google amca bu aramayla ilgili bir ton site veriyor bizlere. Tıklıyoruz ve bakıyoruz. Sadece bakıyoruz arkadaşlarım çünkü güvenlik gerekçesi ile buna izin verilmiyor. Düşünün bi kişi sizin tc nizi eline geçirse tüm secerenizi dökse bu iyi olur mu ? Ha şu var ama konut kredisi yada diğer kredilerin tamamını sorgulayabiliyorsunuz bankalara göre sıralamada yapıyor en iyi teklifleri görebiliyorsunuz bakın bu var bunu buldum. Bunun için hemen aşağıdaki bağlantıya tıklayın ve pencerenin sol menüsünden hangi kredi ise onu seçin, örneğin konut, ihtiyaç, taşıt, kredi kartları vs vs. Otomatik tarama ile sistem size en iyi teklif veren daha doğrusu en düşük faiz isteyen bankaları sıralıyor ve online şekilde de başvuru yapabiliyorsunuz.

kredi sorgulama

BANKA KREDİSİ SORGULAMA >>>>TIKLAYINIZ

 

Bir önceki yazımız olan Tc ile gss sorgulama işlemleri nasıl yapılır başlıklı makalemizde gss borç sorgulama, gss tescil kaydı ve gss tescil kaydı sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Tc ile banka kredisi sorgulama kredi no sorgulama,banka kredi borcu sorgulama,kredi borcu sorgulama tc kimlik,tc ıle kredı sorgulama,banka kredi borcu sorgulama tc kimlik makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.


BENZER KONULAR

Tc ile banka kredisi sorgulama makalesi Ana Sayfa, Sorgulama kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Tc ile banka kredisi sorgulama” için 1 yorum

  1. cumali şengün diyor ki:

    adıma bulunan tüketici kredisinin nezaman bittiğini öğremek istiyorum

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.