Ssk Tc ile emeklilik sorgulama


Emekli maaşım bağlandı mı emekli maaşı aylık bilgisini sorgulayabilir miyim ?

Sizler için araştırdım, yine hep yakınlardan geliyor konular sitemize arkadaşlarım. Bir tanıdığımın babası yaklaşık 20 gün öncce emeklilik işlemlerini tamamlamış ee dedim , e iş te emekli maaşım bağlandı mı bağlanacak mı nası nereden bakacam tc ile sorgulama mümkün mü siten var deyince araştırdım bende 🙂

Arkadaşlarım Öncelikle TC ile emeklilik maaşı sorgulaması yada emekli aylık bilgisi sorgulamasını napamıyorsunuz tabiki sorgulayamıyorsunuz 🙂 Peki ne yapacaksınız. Çok basit arkadaşlarım e devlet şifreniz var ise sizi hemen yönlendireceğim arkadaşımın babasınada biraz önce e devlet şifresi aldık zaten 🙂 Hatta resimleri babamın emeklilik bilgileri ile bakıp size veriyorum.

Şimdi şifreniz var ise öncelikle hemen aşağıdaki linke gidiyorsunuz.

EDEVLET İLE EMEKLİ MAAŞIM BAĞLANDI MI >>>>>>TIKLAYINIZ

Babamın bilgileri ile giriş yaptığımda tahsis no sicil no aylık bağlanma oranı herşeyi gösteriyor. Aşağıdaki resimdende görebilirsiniz. Ama bu bölüme tekrar ediyorum e-devlet şifresi ile gireceksiniz.

aylik bilgisi

Eğer emekli aylık bilginiz bağlanmamış ise de bu rada henüz emeklilik işlemlerinizin olmadığını zaten size sistem olarak bildiriyor. Bu konu daha doğrusu burada anlattıklarımızı uygulayanlar aynı zamanda, emekli maaşını öğrenme sorgulama, emekli oldum mu, maaşım ne kadar oldugibi sorularınında cevaplarını bulabilecek. Sorusu olan çekinmeden bana ulaşabilir.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Sorgulama

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)