Ssk ilk işe giriş tarihini sorgulama öğrenme


Ssk ilk işe giriş tarihi nasıl bulunur ? Nasıl öğrenilir ? Nereden sorgulanır ? İlk işe giriş tarihini nasıl öğrenebilirim ? Özellikle emeklilik hesabı yapmaya başlayan ve yaşı 40 ın üzerine çıkmış kişilerin çok fazla işe giriş tarihlerini aradıklarını biliyoruz. Çok önceleri işe giriş tarihleri her işe girişte yenileniyordu. Yani bir kişinin birden fazla ssk numarası bulunuyordu. Bu arada sizin de birden fazla ssk sicil numaralarınız bulunuyor ise, bunu SGK'ya dilekçe vererek birleştirebilirsiniz. Bunuda sizlere dip not olarak vermek istiyorum. Şimdi çok rahat bir yöntemden bahsedeceğim sizlere. İLK SİGORTA GİRİŞ TARİHİMİ SORGULA>>>>>TIKLAYINIZ Yukarıdaki linke giriyorsunuz tüm bilgileri doldurduktan sonra sistem sizi menülerin olduğu bir sayfaya yönlendirecek ki aşağıdan da ben resim olarak sizlere veriyorum bunu. Ben kendi bilgilerimle giriş yaptım sizde girdiğinizde aşağıdaki resimden görüleceği üzere ilk işe giriş tarihiniz ve tüm işyerleri hizmet dökümünüzü yukarıdaki sayfadan verdiğim linkle bulabileceksiniz. Tabiki giriş tarihinizde buradan çıkacak. ssk giris Bu arada şunuda belirteyim ben sizlere, eğer ki birden fazla numaranız var ise ve birleştirme yapmadı iseniz bu olay net olarak ortaya çıkmaz. Yani siz önce numaralarınızı birleştirip sonra bakacaksınız. Bu konuyla alakalı sıkıntı yaşayan değerli tcilesorgulama.com müdavimlerine, yine bu konumuz altından yardımcı olacağız. Sorunuzu hemen alttan bizlere gönderebilirsiniz. Saygılar sunuyorum. TCİLESORGULAMA.COM  

 

İncelediğiniz haber haricinde çalıştığınız iş yerleri tarafından sigorta hizmet ssk güntoplamlarınızı sorgulamak istiyorsanız Tc ile ssk sorgulama konumuza bakabilirsiniz.

Bu tür işlemlerin tamamı artık oturmuş ve milyonlarca vatandaşımızın kullandığı EDEVLET kapısı uygulaması  E-Devlet sisteme giriş kapısı üzerinden takip edilmektedir.

Sizlere verilen Tc kimlik bilgileriniz ve numaralarınızla ilgili her türlü sorgulamayı tc ile sorgulama  sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Lütfen sitemizi bu tür sorgulamaları yapmak isteyen tüm arnkadaşlarınıza tavsiye ediniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Sorgulama

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)