Sigortam yatıyor mu tc ile sorgulama


Tc ile sigortam yatıyor mu sorgulama öğrenme nasıl yapılır ? Kimlik numarası ile sigortam ödeniyor mu ?

Özelliklede Türkiye'de çalışan işçilerin büyük bir bölümü, gerek sitemize gelen yorumlar gerekse diğer sosyal güvenlik konuları ile donatılmış içerikteki sitelere yaptığı açıklamalara baktığımızda, bir çoğunun sigortasının ödenmediği, bunu takip için yöntem aradıkları görülüyor. Bizler şimdi sizlere, işverenleriniz sizin sigortalarınızı yatırıyor mu, sizi sigortalı olarak gösteriyor mu giriş çıkış yapılmış mı bunlara dair ufak bilgiler ve ipuçları vermeye çalışacağız değerli tcilesorgulama.com kullanıcıları…

Öncelikle tc kimlik numaralarınız ve diğer nüfüs bilgileriniz yanınızda ise bu sorgulamayı yapabilirsiniz. Aşağıdaki linkten hem sigorta prim hizmet gün toplamınızı hemde en son gösterildiğiniz ayı ve kaç gün gösterildiğiniz gibi bilgilere ulaşabileceksiniz.

SİGORTAM YATIYOR MU ? SİGORTAM ÖDENMİŞ Mİ SORGULAMA >>>>>> TIKLAYINIZ

Yukarıda yer alan ilgili devlet sitesi linki askıya alınmış ya da kapatılmış arkadaşlarım. Yukarıdaki link çalışmıyor ise, e devlet şifresini postaneden alarak E-DEVLET sorgulama linkine giriniz ve sigorta primlerinizin toplamlarını oradan öğreniniz. Facebook üzerinden yazan arkadaşlarım. Bizler sizlerden tc kimlik numarası ya da başka bir bilgi istemiyoruz. Sorgulamalarınızı güvenilir kaynaklardan kendiniz yapabilirsiniz. 

EGSM SİTESİ NEDEN KAPALI PEKİ ?

Durumla İlgii SGK’dan Açıklama

SGK’nın yaptığı açıklamaya göre e-Hizmetler bölümü sistem çalışması sebebi ile bakıma alınmıştır. Bakım ve iyileştirme çalışmaları bitinceye kadar hizmetlerinizi e-Devlet üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Kamuoyuna duyurulur.

Buraya kadar yazdıklarımız ile alakalı yukarıdan tıklayın diye verdiğimiz link yaklaşık olarak 2 aydır bakım gerekçesi ile çalışmamakta. Yukarıda EGSM'nin neden kapatıldığı ve çalışmadığı ile ilgili bilgileri verdik daha önceden. Şimdilik sadece e-devlet şifresi ile işlem yapabiliyorsunuz.

E-DEVLET ŞİFRESİ NASIL ALINIR TIKLAYINIZ

Sizler postanelere gitmeden online şekilde e-devletl şifresini alamazsınız. Hemen aşağıda bulunan konudan e – devlet şifresi veren postahaneler ile ilgili bilgiler edinebilirsiniz.

E DEVLET ŞİFRESİ VEREN POSTANELER TIKLAYINIZ

Eğer yukarıdaki bilgiler ile sizler E-Devlet şifrenizi edindi iseniz hemen aşağıda yer alan konu ile bu sorgulama işlemlerinizi nasıl yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Her halukarda çalışan işçi / işçilerin, 6 ayda bir de olsa ssk prim gün toplamı durumuna göz atmalarını önemle tavsiye ediyoruz.

E DEVLET ŞİFRESİ İLE SSK PRİM HİZMET GÜN SORGULAMA TIKLAYINIZ

 

İncelediğiniz haber haricinde çalıştığınız iş yerleri tarafından sigorta hizmet gün toplamlarınızı sorgulamak istiyorsanız Tc ile ssk sorgulama konumuza bakabilirsiniz.

Bu tür işlemlerin tamamı artık oturmuş ve milyonlarca vatandaşımızın kullandığı E-Devlet sisteme giriş kapısı üzerinden takip edilmektedir.

Sizlere verilen Tc kimlik bilgileriniz ve numaralarınızla ilgili her türlü sorgulamayı tc ile sorgulama  sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Lütfen sitemizi bu tür sorgulamaları yapmak isteyen tüm arnkadaşlarınıza tavsiye ediniz.

Türkiye'de bir ilk olarak oluşturduğumuz tc ile sorgulama sitemizden sizlere anlayabileceğiniz şekilde basit ve resimlerle anlatarak her türlü sorgulama işlemlerini anlatmaya çalışıyoruz. Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ediniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Sorgulama

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)