Prim affı sorgulama

Tc ile sgk bağkur prim affı sorgulama yada öğrenme mümkün mü ? Ne zaman af çıkacak ?

Merhabalar değerli Tcilesorgulama.com kullanıcıları ve misafirleri, Bağkur yada sigorta için şu anda hale hazırda çıkan bir af durumu söz konusu değil. Seçimlere 10 ay kadar bir zaman kalmasından dolayı biz site yönetimi olarak bu tür borçlara af geleceğini düşünüyoruz. Tabiki bunun için biraz beklemek gerekiyor. Ha nereden biliyoruz derseniz. Hükümet, seçim yatırımı olarak emeklilerin SGDP prim borçlarında yapılandırmaya gitti ve 36 ay şeklinde iki ayda bir ödemeli taksitlendirdi ve emeklilere büyük kıyak sağladı.

prim affi

Söz konusu konunun takipçisiyiz. Eğer bu Bağkur yada Sgk ile alakalı af çıktığında sizlere sitemiz üzerinden duyururacağız. Bu arada SGDP prim borçlarının son müracaat tarihi 31.05.2013 tü onunda süresi sona erdi. Başvuru yapmayanlar malesef şu anda yararlanamıyorlar.

Bir önceki yazımız olan Tc ile gss sorgulama işlemleri nasıl yapılır başlıklı makalemizde gss borç sorgulama, gss tescil kaydı ve gss tescil kaydı sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Prim affı sorgulama ssk affı 2014,bağkur prim sorgulama tc kimlik no ile,bağkur affı 2014,bağkur affı,BAĞKUR PRİM AFFI makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.


BENZER KONULAR

Prim affı sorgulama makalesi Ana Sayfa, Sorgulama kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Prim affı sorgulama” için 6 yorum

 1. mustafa diyor ki:

  2003 yılı 12.ay sonunda veya 2008 yılının içinde yani beş yılı doldurmadım bağkur affından faydalanabilirmiyim

 2. cengiz oray diyor ki:

  vergi ve bağkur borçlarım affa girermi

 3. MUHİTTİN ALIKAN diyor ki:

  2012 yılından tarafıma tahakkuk eden bilgim olmayan ve bugüne kadar haberdar olmadığım prim borcu çıktı.2.553._-tl borç 38.615 tl olmuş.6111 no.lu yasadan yararlanabilir ve yapılandırabilirmiyim.

 4. mustafa şenses diyor ki:

  daha önce cıkan bağkur yapılandırmasında tüm evraklarımı tamamladım bana bankaya gıdıp kredi kullan ve emeklilık işlemlerin tamadır deyip evraklarımı verdıler .ama son günüydü ve benim cenaze olayındandolayı işlemim olmadı ,şimdi ne yapabilirim ,yeni bir afmı beklemeliyim.

  saygılar

 5. kaya diyor ki:

  bagkura birikmiş borcum bulunmaktaydı ve bunu odedim 2-3 yıl sonra odedigim parayı bana geri iyade ettiler. şimdi ise faizi ile birlikte parayı geri istiryorlar ve hergün faiz işliyor. avukatamı veriyim yoksa affımı bekleyim . lütfen cevap yaz admin

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.