Parsel Ada Sorgulama


Bildiğiniz gibi teknoloji çok hızlı bir şekilde ilerliyor ve insanlar da bu teknolojiden imkanları yettiği kadar yararlanmaya çalışıyor.Önceki dönemlerde ilgili kurumlara giderek ve saatlerce sıra bekleyerek öğrenebildiğimiz işlemleri oturduğumuz yerden rahatlıkla öğrenebiliyoruz. 

Bu yazımızda parsel ada sorgulama,parsel ada pafta sorgulama hakkında bilgi vermek istiyoruz. Bir arazi alacağınız zaman yada bir ev farketmiyor bu gayrimenkullerin tapu evrağında bulunan ada ve parsel bilgilerini internet üzerinden sorgulama imkanınız bulunuyor.

Coğprafi Bilgi Sistemleri Şube Müdürşlüğümnün internet ortamına sunmuş olduğu uygulama ile birlikte bu Parsel Ada Sorgulama işlemlerini rahatlıkla yapabiliyorsunuz.Aşağuda sizler için vermiş olduğumuz linke tıkalyarak ve karşınıza gelecek olan bölüme İl,İlçe,Mahalle,Ada ve parsel bilgilerini sisteme doğru bir şekilde girerek sorgulama butonuna basıyorsunuz ve aramış olduğunuz yerin bilgilerine google haritası üzerinden ulaşabiliyorsunuz.

PARSEL ADA SORGULAMA İÇİN >>>>>>TIKLAYINIZ

Sitemiz tcilesorgulama.com adresinden hür türlü sorgulama işlemlerine ulaşabilirsiniz. Lütfen sitemizi Sosyal Medya'dan da takip ediniz. Sorularınızı bizlere konuların altında bulunan yorum bölümünden gönderebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Sorgulama

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)