İp no sorgulama

İp no – ip adresi ve ip numarası sorgulama işlemleri

Her internete bağlanan bilgisayarın bıraktığı bir iz yani İnternet Protokol adresi bulunmaktadır. Bu ip adresi noktalara ayrılarak 4 aykı noktalamadan oluşur örneğin 82.222.208.43 gibi bu 4 tane noktalama olayı değişmez ama siz her adsl nize reset attığınızda yada başka bir bilgisayardan bağlandığınızda bu adres değişir. İp adresim benim ne acaba diye soranlar olacaktır muhtemelen, e zaten bu konuyuda onun için açıyorum. Sizlere ip adresinizi öğrenmek için hemen bir link vermeden önce şu bilgileri de vermek istiyorum. Neden ip adresi her bağlantı yaptığımızda değişiyor neden her defasında farklı diyorsanız, Servis sağlayıcınız yani size hizmet veren Türk telekom ve benzeri yerler boşta bulunan bir ip adresini size otomatik olarak atamaktadır.

Söz konusu ip adresini dilerseniz siz sabit te yapabilirsiniz. Bunun için hizmeti aldığınız yer ile görüşmeniz sonucunda ip adresleriniz sabit olarak ta ayarlanabilir. Bu adresi de sizden başkası kullanamaz.

İP ADRESİNİ SORGULAMA ÖĞRENME İP ADRESİM NE >>>>>>TIKLAYINIZ

İP ADResim ne

Yukarıdaki bağlantı gördüğünüz üzere fiber optik kullandığımı ip adresimi ve nereden bağlandığımı da haritada göstererek bana bigi veriyor. Bir gereksiz bilgide daha görüşmek üzere tcilesorgulama.com sizlere iyi günler diler :)

Bir önceki yazımız olan Tc ile gss sorgulama işlemleri nasıl yapılır başlıklı makalemizde gss borç sorgulama, gss tescil kaydı ve gss tescil kaydı sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

İp no sorgulama ip no sorgula,ip sorgulama,ip no sorgulama,ip no bulma,ip adresi ceza sorgulama makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.


BENZER KONULAR

İp no sorgulama makalesi Ana Sayfa, Sorgulama kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.