Herhangi bir Bankada param varmı ?


Bankada paramı unuttum mu  bankada unuttuğum param var mı ? Bankada paranız var mı sorgulama yapılabiliyor mu ?

Para para para 🙂 Olmuyor onsuz vallahide olmuyor billahide olmuyor. Bununla ilgili yazılmış söylenmiş atasözleri bile var buyrun bitanesine. ” Kişinin yoksa cebinde parası, dostun yüz karası düşmanın maskarası ” 🙂 Tabi bu atasözleride boşuna söylenmiyor. Paranız yok ise yoksunuz. Öyle külhanbeyler var, “adamlığın yeter , varlığın yeter abi ” gibi sözleri emin olun size boşu boşuna ediyorlar. tamam önemli olgular bunlar dostluğun olması vs vs de. Bir olur iki olur üç olursa yandınız kimse sizi istemez ! Bu dünyanın her yerinde böyle. Şimdi nereden nereye geldik bu cümleleri neden kurduk.

PARAPARA

Hani olaki bi zamanlar paranız var iken bir bankaya yatırmş olabilir ve bunu tmamen unutmuş olabilirsiniz. Peki bunu nasıl öğreniyor ve sorgulama yapabiliyoruz. Ve bi not daha vereyim size olaki çok eskiden bi para unuttuysanız arkadaşlarım 15 haziran 2013 tarihinden itibaren bunlarla ilgili bi işlemde yapmadıysanız bunlar zaman aşımına uğraşıy oradan da hooop fona aktarılacak ve sizler bir hak idda edemeyeceksiniz bilginiz olsun. Normalde aşağıdaki sistem üzerinden sorgulama yapabiliyorsunuz ama site girmiyor ara ara bir kez daha deneyin. Para bulursanız beni biliyorsunuz gelin banada verin bişeyler 🙂

BANKADA UNUTTUĞUM PARAM VAR MI ?>>>>>>>>TIKLAYIN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Sorgulama

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)