Herhangi bir Bankada param varmı ?

Bankada paramı unuttum mu  bankada unuttuğum param var mı ? Bankada paranız var mı sorgulama yapılabiliyor mu ?

Para para para :) Olmuyor onsuz vallahide olmuyor billahide olmuyor. Bununla ilgili yazılmış söylenmiş atasözleri bile var buyrun bitanesine. ” Kişinin yoksa cebinde parası, dostun yüz karası düşmanın maskarası ” :) Tabi bu atasözleride boşuna söylenmiyor. Paranız yok ise yoksunuz. Öyle külhanbeyler var, “adamlığın yeter , varlığın yeter abi ” gibi sözleri emin olun size boşu boşuna ediyorlar. tamam önemli olgular bunlar dostluğun olması vs vs de. Bir olur iki olur üç olursa yandınız kimse sizi istemez ! Bu dünyanın her yerinde böyle. Şimdi nereden nereye geldik bu cümleleri neden kurduk.

PARAPARA

Hani olaki bi zamanlar paranız var iken bir bankaya yatırmş olabilir ve bunu tmamen unutmuş olabilirsiniz. Peki bunu nasıl öğreniyor ve sorgulama yapabiliyoruz. Ve bi not daha vereyim size olaki çok eskiden bi para unuttuysanız arkadaşlarım 15 haziran 2013 tarihinden itibaren bunlarla ilgili bi işlemde yapmadıysanız bunlar zaman aşımına uğraşıy oradan da hooop fona aktarılacak ve sizler bir hak idda edemeyeceksiniz bilginiz olsun. Normalde aşağıdaki sistem üzerinden sorgulama yapabiliyorsunuz ama site girmiyor ara ara bir kez daha deneyin. Para bulursanız beni biliyorsunuz gelin banada verin bişeyler :)

BANKADA UNUTTUĞUM PARAM VAR MI ?>>>>>>>>TIKLAYIN

Bir önceki yazımız olan Tc ile gss sorgulama işlemleri nasıl yapılır başlıklı makalemizde gss borç sorgulama, gss tescil kaydı ve gss tescil kaydı sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Herhangi bir Bankada param varmı ? hangi bankada hesabım var,hangi bankada hesabım var nasıl öğrenebilirim,hangi bankalarda hesabim var,hangi bankada hesabım var sorgulama,bankada param varmı makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.


BENZER KONULAR

Herhangi bir Bankada param varmı ? makalesi Ana Sayfa, Sorgulama kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Herhangi bir Bankada param varmı ?” için 2 yorum

  1. FARUK ŞENER diyor ki:

    tc ile sorgulama daha gantili

  2. ayhan teyfur diyor ki:

    paramla ilgılı

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.