Emekli başvurusu sorgulama

Emekli başvuru sonucu sorgulama Emekli başvuru takibi sonucunu öğrenme işlemleri

 

Yıllardır çalışmaların vermiş olduğu yükün ve yaşlılığın sonunda ( kızmayın hemen bağzılarınız genç delikanlı kabul ediyorum ) kanunlar çerçevesinde prim gün sayısı doldu ve artık emeklilik işlemleri için başvuruda bulundunuz. Ama sonuç bir türlü gelmiyor. Ne yapmanız gerekiyor peki öylesine bekleyecek misiniz yoksa internetin size vermiş olduğu nimetlerden fazlası ile faydalanacak ve sonucu kendiniz öğrenecek misiniz.

Tabiki sonucu öğrenmek istiyorum anlat bakayım evlat dediğinizi duyar gibiyim :) Şimdi değerli büyüklerim; emeklilik başvurusunda sizden yeni evraklarda tc kimlik numaranızı ve başvuru esnasında cep telefon numarasını istiyorlar. Tabiki cep telefonu kullanmayan yok ama vermedi iseniz ilgili emeklilik formuna cep telefonunuzu o zaman da aşağıdaki resimdeki açıklamayı okuyun ( yani cep telefonu kısmına 0(000)000 00 00 şeklinde rakkamlar giriyorsunuz. Peki fazla uzattım tamam farkındayım. Sorgulama için aşağıdaki linke tıklayınız. Sgk İstanbul İl Müdürlüğü emekli takip sistemi size herşeyi söyleyecek merak etmeyiniz.

emeklilik takip sistemi

Emeklilik takip sistemine girmek için >>>>>> TIKLAYINIZ

Sorunuz olursa bu konumuzla alakalı konunun altından bizlere sorununuzu yorum yazarak gönderirsiniz.

TCİLESORGULAMA.COM

 

Bir önceki yazımız olan Tc ile gss sorgulama işlemleri nasıl yapılır başlıklı makalemizde gss borç sorgulama, gss tescil kaydı ve gss tescil kaydı sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Emekli başvurusu sorgulama emeklilik başvuru sorgulama,emeklilik başvurusu sorgulama,emeklilik başvuru takip,emeklilik başvuru sonucunu öğrenme,emeklilik başvuru sonucu makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.

le = window.adsbygoogle || []).push({});
Emekli başvurusu sorgulama makalesi Ana Sayfa, Sorgulama kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.