Edevlet şifresi ile araç sorgulama

E devlet şifresi ile araç çalıntı çalıntı mı plaka sorgulama hakkında detaylı ve anlatımlı bilgiler sunuyoruz.

Adınıza alacağınız bir araç var diyelim ve sizler bu aracın bilgilerine modeline tescil birimi renk ve çalıntı olup olmadığını sorgulamak istiyorsunuz. Onun haricinde hak mahrumiyeti var mı sahibi kim bilmek istiyorsunuz.

en önemlisi ise değerli TcileSorgulama.Com misafirleri, bu aracın çalıntı olup olmadığı hususunun da sorgulanabiliyor olması. E devlet bu bağlamda sizlere tam ve iyi bir sorgulama sonucu gösteriyor. Devlet birimlerinde aracın herhangi bir çalıntı durumu var ise birazdan sizlere ekleyeceğim kutucuktan da göreceğiniz üzere hayır yada evet diyor. Bunu, bu işlemi e devlet şifresi olan her kes sorgulayarak öğrenebiliyor. Peki bu işlemler nasıl yapılıyor ?

E devlet şifreleriniz elinizde ise;

E DEVLET ŞİFRESİ İLE ARAÇ SORGULAMA >>>>TIKLAYINIZ

Linkine giriş yapıyorsunuz. daha sonra sizi yönlendirdiği sayfada plakayı aradığınız plakayı yani büyük harflerle ve arasında boşluk bırakmadan giriyorsunuz. Örneğin 34BJK34 gibi. bu arada Beşiktaş’ımızıda bu hususla anmış olalım. Kara kartal oleeeey :) Pardon arkadaşlarım birazcık çoştum heralde. Eved nerede kalmıştık, hah araç plakasını boşluk vermeden girdikten sonra sorgula diyorsunuz ve aşağıdaki resimed görüldüğü üzere sizlere bilgiler geliyor. Bu arada sorguladığımız aracın tescil birimiNİNİSTANBUL KARTAL olması ne kadar güzel oldu :) Cuk oturdu cuuuk :)

plaka-sorgulama

 

Bir önceki yazımız olan Tc ile gss sorgulama işlemleri nasıl yapılır başlıklı makalemizde gss borç sorgulama, gss tescil kaydı ve gss tescil kaydı sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Edevlet şifresi ile araç sorgulama e devlet şifresi olmadan ssk sorgulama,şifresiz araç sorgulama,e devlet şifresiz araç sorgulama,e devlet sifresi ile arac sorgulama,şifresiz araç plaka sorgulama makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.


BENZER KONULAR

Edevlet şifresi ile araç sorgulama makalesi Ana Sayfa, Sorgulama kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.