Askerlik muayenesi sorgulama

Askerlik muayenesi sorgulama öğrenme

Değerli Askerlik çağına gelmiş, bu Ülke’nin cengaverleri ve mehmetçikleri, Askerlik; Her Türk gencinin biranönce yapmak istediği bir boyun borcudur. Her Türk Asker Doğar ! Okul yada üniversite ile ilgili tüm bağlantıları bitmiş ve okumayan daha doğrusu askerlik için önünde hiç bir şekilde engeli bulunmayan gençlerimiz, öncelikle askerlik şubelerine kimlikleri ile gitmeleri gerekiyor. Aslında adres bilgilerinizin de olduğu düşünülecek olur ise bu tür bilgiler size kağat ve bildirim şeklinde geliyor. Sizler için araştırdım. Askerlik muayenesi sorgulama işlemleri herhangi bir site yada link üzerinde malesef yapılamıyor.

ASSER RESMİ

Sadece sizler muayenelerinizi olmuş iseniz, nereye askere gidebileceğinizi e devlet şifrelerinizi kullanarak aşağıdaki linkten sorgulayabiliyor, öğrenebiliyorsunuz. Bunu öğrenmek için aşağıdaki daha önceden açmış olduğumuz konuya bakmanız yeterlidir.

TC İLE ASKERLİK YERİ SORGULAMA ÖĞRENME >>>>>>> TIKLAYINIZ

Onun haricinde bir bağlantınız kalmamış ise, askerlik çağınız ve yaşınız gelmiş ise kaçakmıyım değilmiyim diye kendi kendinizi yemeyin arkadaşlarım. En yakın askerlik şubesine kimliğiniz ile birlikte giderek bu durumu öğrenebilirsiniz. Hemen tutupta sizi aynı gün askere götürmüyorlar merak etmeyin.

TCİLESORGULAMA.COM

 

Bir önceki yazımız olan Tc ile gss sorgulama işlemleri nasıl yapılır başlıklı makalemizde gss borç sorgulama, gss tescil kaydı ve gss tescil kaydı sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Askerlik muayenesi sorgulama askerlık muayene sorgulama,askerlik muayenesi sorgulama,askerlık muayenesi,askerlik muayene sorgulama 1995,asker muayene sorgulama makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.


BENZER KONULAR

Askerlik muayenesi sorgulama makalesi Ana Sayfa, Sorgulama kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Askerlik muayenesi sorgulama” için 7 yorum

 1. şerif diyor ki:

  nezaman belli olacokz

 2. ali savak diyor ki:

  aşkerligim ne zaman öğrenmek istiyorum

 3. ender çalımlı diyor ki:

  ben 03/01/1995/ doğumluyum muayene kağıdım ne zaman gelecek

 4. selim canbolat diyor ki:

  ben 07-09-1995 liyim ne zaman mayene olurum

 5. yasin şancı diyor ki:

  07 07 1995 doğumluyum nezama muğayene olabilirim

 6. Mustafa diyor ki:

  01.20.1996 lıyım nezaman muane olabilirim

 7. ferit ciçek diyor ki:

  13.03.1995 lıyım ne zaman muane olurum cevap

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.