Araç hasar sorgulama

Yeni alacağınız bir arabanın araç hasar sorgulama olayını gerçekleştirmeden almayınız

Özellikle yeni araba alacaklara bilgi olması açısından Tramer ile yada cep telefonundan nasıl araç sorgulaması yapılacağını anlatmak istiyoruz. Çok eskiden bu kadar araba yoktu herkes gibi bu konuyu sizlerde biliyorsunuz. Her gün trafiğe araç çıkıyor. Özellikle sıfır araç alacaklar için bir sıkıntı yok iken, daha hesaplı olsun ama kilometresi de düşük olsun diyerek sizler ikinci el araçlar almak istiyorsunuz. Bu araçları alırken mutlak suret ile araç hasar geçmişini sizlere sorgulamanız gerektiğini hatırlatmak istiyorum.

hasar sorgulama

Bir araç kaskodan hasara girmiş ise bunu TRAMER üzerinden sorgulayabiliyorsunuz. İşlem gayet basittir. Cep telefonununuz kısa mesaj yaz kızmına girerek plakayı arasında boşluk olmadan yazıp 5664 numarasına gönderiyorsunuz.

ÖRNEĞİN

33BUU34 yazıp 5664 e direkt gönderiyorsunuz. Herhangi bir operatörden gönderebilirsiniz, turkcell telsim ve avea bu durumu destekliyor. Aracın plakası değişmiz olsa bile sorgulama yapabiliyorsunuz. Sonuç yüzde yüz olarak cebinize geliyor. Ben illa plakadan değil şasi no ile yapayım diyorsanız.

ŞASİ NO yu yazıp yine 5664 e gönderiyorsunuz

VFWKMKULT12354621 deyip göndermeniz yeterlidir.

Bir önceki yazımız olan Tc ile gss sorgulama işlemleri nasıl yapılır başlıklı makalemizde gss borç sorgulama, gss tescil kaydı ve gss tescil kaydı sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Araç hasar sorgulama ara hasar sorgulama,ARAÇ HASAR SORGULAMA,SASİ NO ILE SORGULAMA,şasi no ile araç bedava sorgulama,şaşi ile araç sorgulama makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.


BENZER KONULAR

Araç hasar sorgulama makalesi Ana Sayfa, Sorgulama kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.