Araç hasar pert kaydı sorgulama

Araba alacaklar için en büyük sıkıntılardan birisi de kötü niyetli kişilerin kendi arabalarını orijinalmiş gibi göstererek araçların alıcılarını kandırmak oluyor. En azından araç alım satımcısı değilseniz bile kesinlikle araba almışsınızdır ya da sahibinden.com gibi siteler üzerinden bir araba satın almak istersiniz. Peki nelere dikkat edilmesi gerekiyor. Alacağınız araba İstanbul'da ve siz diyelim ki Adana'dasınız. Arıyorsunuz " evet aracım kazasız ve orjinal " diyorlar peki gerçekten öyle mi.? Arabanın kazalı olup olmadığını oraya kadar gitmeden, masraf yapmadan kendinizde sorgulayabiliyorsunuz.

Özellikle 2. El araba alacak kişilerin mutlak suretle bu sorgulamayı yapması gerekiyor. Araba daha önce kaza yapmış mı nasıl yapmış kaç liralık hasarı var bu araba bana yarar mı gibi soruları kafasından geçiren her yeni ve ikinci araç alıcısı kişinin bu sorgulamayı yapması ve bilmesi gerekiyor. Öğrenmek istediğiniz aracın hasar geçmişini Turkcell, Vodafone ve Avea hattından 5664 numarasına kısa mesaj yazmanız gerekmektedir. Örnek: 34ABC34 plakasını başına ve sonuna bir şey eklemeden turkcell, avea ya da vodafone a sms le gönderin. (araç hasar sorgulama sms numarası 5664) Sonucu cebinize gelir.

Bir diğer yöntem de şasi no ile araç hasar sorgulama yapmaktır. Almak istediğiniz otomobilin ya da aracın şasi numarasını kısa mesajla turkcell, avea ya da vodafone a mesajla göndermeniz yeterlidir. Şasi no ile araç hasar sorgulama örneği: HASAR S 7D5XW81X45SD36900 şeklinde sms mesajı gönderin.

Konumuzla alakalı bizlere sormak istediğiniz her türlü sıkıntı ve sorun için bu konumuzun altında bulunan yorum bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.Sizlere en sıka sürede bizlere ilettiğiniz sorun ve yardımla ilgili dönüleceğinden emin olabilirsiniz.

ARABANIN PERT KAYDI VAR MI ?

Alacağınız arabanın pert kaydı sorgulama işlemlerini iki farklı yol izleyer yapabilirsiniz. Bunlardan birincisi Cep telefonlarınızın kısa mesaj bölümüne girin ve alacağınız arabanın ŞASİ ve motor nosunu arada bir boşluk bırakarak yazın ve 5664 e gönderin.

Diğeride Tramer araç hasar kaydı sorgulama işlemi bunun için araç satıcısının tc kimlik bilgisine motor no şasi noya ihtiyaç duyacaksınız bilginiz olsun.

TC İLE SORGULAMA


İsimle araç sorgulama

İsimle araç sorgulama

İsimle araç sorgulama Merhabalar ben Selami Çiğdemci, size şunu sormak istiyorum yeni gördüm sitenizi ve [email protected]

Plaka ile araç sorgulama

Plaka ile araç sorgulama

plaka ile araç sorgulaması nasıl yapılır,plaka ile araç kime ait sorgulama öğrenme konulu yazımız

Tc ile araç borç sorgulama işlemleri

Tc ile araç borç sorgulama işlemleri

tc kimlik numaranız ile borç sorgulama işlemlerini nasıl yapacağınızı anlatıyoruz

Edevlet şifresi ile araç sorgulama

Edevlet şifresi ile araç sorgulama

E devlet şifresi ile araç çalıntı çalıntı mı plaka sorgulama hakkında detaylı ve anlatımlı bilgiler sunuyoruz. Adınıza

Tasiş araç satış sorgulama

Tasiş araç satış sorgulama

2013 2014 Tasiş araç satış sorgulama listesi Adana mersin istanbul ankara izmir bursa kütahya trabzon diyarakır

İsimle Araç Plaka Sorgulama

İsimle Araç Plaka Sorgulama

İsimle Araç için Plaka Sorgulama Plaka sorgulama kime ait olduğunu yada kimin üstüne ait olduğunu sorgulama öğrenme

Araç Muayene Borç Sorgulama

Araç Muayene Borç Sorgulama

araç muayene borç sorgulama,araç muayaene borcu sorgulama,araç muayene ücreti ne kadar?,araç muayene ücretleri Merhabalar tcilesorgulama.com'un değerli okurları.İnternet

Şifresiz trafik araç ceza sorgulama

Şifresiz trafik araç ceza sorgulama

Şifresiz olarak plaka ile araç ceza sorgulama işlemleri Gelişen teknolojinin yüzü, bizlere gereksiz zaman kaybı ve anında

E devlet ile araç bilgi sorgulama plakadan

E devlet ile araç bilgi sorgulama plakadan

Plakadan e devlet şifresi ile araç sorgulama şifremi unuttum ? Plaka bilgisi ile e devlet üzerinden araç


Yorum Gönder