Adıma kayıtlı hatlar sorgulama


Adıma kaç hat kayıtlı, adıma kayıtlı numaralar, adıma kayıtlı hatları sorgulama öğrenme hakkında bilgiler

Yıllar önce adıma kayıtlı bir hat vardı numarasını unuttum hangi firmadan almıştım Turkcell mi Vodafone mi yoksa Avea mıydı hatırlayamadım diyenler. E devlet şifreleriniz var ise sizlere net olarak adınıza kayıtlı bulunan tüm hatları nasıl sorgulayacağınızı anlatacağız.

Edevlet ile adıma kayıtlı kaç hat var sorgulama

Adıma kayıtlı kaç cep telefonu hattı var adıma kayıtlı hatlar turkcell avea vodafone hat sorgulama işlemleri hakkında bilgiler.

Arkadaşlarım herkese selamlar şimdi sizlere adınıza açılmış olan kaç tane hat var ise sorgulamanın e devlet şifresi ile nasıl güvenli ve kısa bir şekilde yapıldığını anlatacağım. E devlet şifresi bulunan kişiler ( örneğin babama bakim dedim ) hemen aşağıda bulunan linke tıklayarak sorgulamalarını yapabiliyorlar. Uhhh babamın adına 5 tane turkceel hat çıktı iyimi :) Napıyor acaba bu kadar hattı sormak lazım ? :) ))

ADIMA KAÇ HAT VAR E DEVLET İLE SORGLUAMA>>>>> TIKLAYINIZ

cep hat sorgulama

Kaynak: Adıma kaç hat var sorgulama

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Sorgulama

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)