Tc Kimlik numarası ile şifresiz olarak Sgk Hizmet Dökümü Sorgulama

Tc Kimlik İle Hizmet Dökümü Sorgulama İşlemleri

Artık Sosyal Güvenlik Kurumu ( SGK ) Müdürlüklerine gitmeden çayınızı içtiğiniz yerde bir bilgisayar vasıtası ile hizmet dökümlerini alabileceksiniz. Tabiki bu işlemleri gerçekleştirebilmek için elinizde bir bilgisayarın olması gerekmekte. Şifresiz olarak bir çok işlemi yapabileceğinizi yine sitemiz üzerinden sizlere başlıklarda belirterek tüm işlemleri açıklamalı şekilde göstereceği.

sorgulama

Kimliğinizi yanınıza aldıktan hemen sonra aşağıda bulunan linke tıklıyorsunuz.
SGK HİZMETİMİ SORGULAMAYA GİT >>>> https://esgm.sgk.gov.tr/Esgm/ BU LİNKİ adres çubuğunuza yapıştırınız.

Daha sonra açılacak sayfadan sizlerden istenilen bilgileri verdikten sonra sorgula butonuna basıyorsunuz. Bu işlemle alakalı sıkıntınız olursa yada yapamaz iseniz lütfen konumuzun altına, yaşadığınız problemle birlikte yazınız sizlere yardımcı olacağız.

Tc Kimlik numarası ile şifresiz olarak Sgk Hizmet Dökümü Sorgulama www tcilesorgulama com,tcilesorgulama com,sifresiz ssk sorgulama,ssk sorgulama sifresiz,ssk hizmet dökümü sorgulama isim ile makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.


BENZER KONULAR

Tc Kimlik numarası ile şifresiz olarak Sgk Hizmet Dökümü Sorgulama makalesi Ana Sayfa, SGK SORGULAMALARI kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Tc Kimlik numarası ile şifresiz olarak Sgk Hizmet Dökümü Sorgulama” için 5 yorum

 1. timur diyor ki:

  sgk hizmet dökümünü öğrenmek

 2. yunus genc diyor ki:

  slm ben yunus genc 08 29 1989 sska girisimp nezaman emekli olurum nekadar prim odiyecam bilgi verirseniz memmun olurum mersi

 3. fırat turan diyor ki:

  slm sizden bi ricam olcak bi türlü cıkamadın işin içinde almanya dogumluyum rahmetli babam son olarak erkek cocuk olarak dünyaya geldim rahmetli babam beni sigortalı yapmiş bunu nasıl ögrene bilirim e devlete baktımda 2 tane sicil numaram cıkıyo biri simdiki çaliştım 2 .cisindede 01/08/1984 baslangıç yazıyo bu konuda yardımcı olurmusunuz ne yapmam gerekiyo teşekkürler

 4. samı diyor ki:

  ben almanyadan malulen emeklıyım 45gun oldussk muracat edelı aylıgım gelmedı

 5. Arda Yalçınkaya diyor ki:

  bu ay nekadar maaş alacağım

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.