Ayrıntılı Sigorta Sorgulama


tc ile ayrıntılı sigorta sorgulama,tc ile ayrıntılı ssk sorgulama,tc ile sigorta sorgulama ayrıntılı Merhabalar tcilesorgulama.com’un değerli okurları.Bir işyerinde çalışan vatandaşlarımızın en fazla merak ettikleri konular arasında gösterilen sigortam yatıyor mu?, sigorta primimin ne kadar üzerinden yatırılıyor? gibi soruları internet üzerinden rahatlıkla öğrenebiliyorsunuz. Şifresiz online olarak kolaylık öğrenebileceğiniz sigorta dökümlerinizin ayrıntılarını bu şekilde görebilirsiniz.Bu sorgulamada toplam kaç gün sigortanızın yattığını,işe giriş tarihinizi yani sigorta başlangıç tarihinizi,raporlu günlerinizdeki prim kensitilerini rahatlıkla öğrenebiliyorsunuz.

Tc ile ayrıntılı sigorta sorgulama işlemlerini yapabilmeniz için aşağıda sizler için vermiş olduğumuz linke tıklamalı ve sizden istenilen tc kimlik numarası,nüfusa kayıtlı olduğu il,cilt numarası ve güvenlik için verilen sayılardan ve harflerden oluşan güvenlik kodunu sisteme giriş yaparak sisteme giriş yapıyorsunuz.Daha sonr karşınıza çıkacak olan pencerenin üst tarafında bulunan Hizmet dökümü bölümünden 4A hizmet dökümü seçeneğini tıklıyorsunuz ve tüm sigorta dökümünüz ayrıntılı olarak karşınıza çıkıyor.

İncelediğiniz haber haricinde çalıştığınız iş yerleri tarafından sigorta hizmet ssk gün toplamlarınızı sorgulamak istiyorsanız Tc ile ssk sorgulama konumuza bakabilirsiniz.

Bu tür işlemlerin tamamı artık oturmuş ve milyonlarca vatandaşımızın kullandığı EDEVLET kapısı uygulaması  E-Devlet sisteme giriş kapısı üzerinden takip edilmektedir.

Sizlere verilen Tc kimlik bilgileriniz ve numaralarınızla ilgili her türlü sorgulamayı tc ile sorgulama  sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Lütfen sitemizi bu tür sorgulamaları yapmak isteyen tüm arnkadaşlarınıza tavsiye ediniz.

Sitemiz tcilesorgulama.com adresinden hür türlü sorgulama işlemlerine ulaşabilirsiniz. Lütfen sitemizi Sosyal Medya’dan da takip ediniz. Sorularınızı bizlere konuların altında bulunan yorum bölümünden gönderebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - SGK SORGULAMALARI

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)