Ssk prim sorgulama 2014 yılı için değişecek mi ?

2014 yılı ssk sgk prim sorgulama işlemleri   Merhabalar ben Ahmet Daş, yaklaşık olarak 5 yıldır bir işyerinde çalışıyorum baktığımda primlerimi eksik yatırdıklarını ve aldığım maaş üzerinden değilde asgari ücret üzerinden yatırdıklarını gördüm. Allahtan sizin gibi açıklayıcı ve sorgulama hususunda yardımcı siteler var da sayenizde bunu öğrendim. Acaba 2014 yılı sigorta gün prim sorgulama işlemlerinde yenilik yada değişiklik olur mu aynı şekilde şifresiz olarak takip etmemiz yada sorgulamamız mümkün olacak mı tşk ediyorum. Ahmet DAŞ Sayın Ahmet DAŞ, Emin olun bu durum sadece sizin başınızda değil, sizin gibi binlerce işçi sigortalılık ücretleri hakkında gayet sıkıntılı. İşverenlerin büyük bir kısmı, kendilerine ek külfet gelmemesi adına böyle birşey yapıyorlar. Bu durumda, sizin işvereninizi şikayet etme hakkınız var. Tabiki bu durumda da işten çıkarılmayı göz önüne almalısınız. Zaten çoğu işçi işten çıkarılmama için bu tür durumlara göz yummaktadır. Gelelim sorgulama işlemlerine; sitemizde daha önceden SSK SORGULAMA hususunda sizlere bilgiler vermiştik. Buradaki konumuzdan anlattığımız şekilde sorgulamalarınızı aynen yapabilmeniz mümkün. Hale hazırda bu konumuz  vasıtası ile bu sorgulama işlemlerinin nasıl yapıldığını bir kez daha anlatalım size.  

Bugün sizler için şifresiz olarak sadece kimlik numaralarınızı cilt no ve doğum yeri bilgilerinizi kullanarak online şekilde ssk hizmet dökümü sorgulama işlemlerinin nasıl yapılacağını anlatacağız. Hatırlarsanız fi tarihinde ( 5 yıl kadar önce belkide daha fazla tam hatırlamıyorum ama yakın bi zaman ) sıralara girilerek alınıyordu bu uygulamalar. İnsanı gereksiz zaman kaybından kurtarıyor bu tür uygulamalar değerli tcilesorgulama.com kullanıcıları ve misafirleri. Lafı daha fazla dolaştırmadan işlemleri anlatıyorum size.
SSK HİZMET DÖKÜMÜ SORGULAMA >>>>>TIKLAYINIZ
Yukarıdaki bağlantıya tıkladığınızda sizi bir sayfaya yönlendirecek ben kendi bilgilerimi girerek bi sorgulama yapıyorum. Hem bağlantı çalışıyor mu işlemler doğrumu onuda test etmiş olacağım. Evet çalışıyor şimdi test ettim. Beni yönlendirdiği sayfadan normal ssk lı birisinin seçeceği yer aşağıdaki resimde görünüyor.
2014 ssk sorgulama
TC ile ssk dokumu Resimde Hizmet Bilgisi yazan yerin altında Hizmet Bilgisi 4-A yazan yere tıkladığınızda arkadaşlarım sizi otomatik olarak gün toplamlarınızı gösteren sekmeye yönlendiriyor. İsmimi ve kişisel bilgilerimide kapattım tabiki. Bu arada test etmiş olduk. Sistem gayet stabil ve hızlı olarak çalışıyor. Dip not olarak şunuda söyleyim sizlere arkadaşlarım. Buradan içinde bulunduğunuz ayın ssk primlerini göremediğinizde ” ssk primlerim yatmıyor mu gösterilmiyor mu “ diye düşünmeyin. Bu sistemde bir ay geriden takip ediliyor bilginiz olsun.Kaynak Linki : http://www.tcilesorgulama.com/ssk-sorgulamalari/tc-ile-ssk-sorgulama


Erkek ve Kadın için Emekli Yaş Hesaplama Tablosu

Erkek ve Kadın için Emekli Yaş Hesaplama Tablosu

emekli yaş hesaplama tablosu,erkeklerde emeklilik yaşı,kadınlarda emeklilik yaşı Merhaba tcilesorgulama.com takipçileri.Her çalışanın hayalini kurduğu emeklilik ile ilgli

2022 maaşı için gereken belgeler evraklar nelerdir ?

2022 maaşı için gereken belgeler evraklar nelerdir ?

2022 Engelli Özürlü maaşı almak için hangi evraklar düzenlenmeli ? Tam olarak nereye başvuru yapılmalıdır ? Daha

KYK KREDİ YURT BAŞVURULARI BAŞLADI BAŞVURU İÇİN İSTENİLEN EVRAKLAR

KYK KREDİ YURT BAŞVURULARI BAŞLADI BAŞVURU İÇİN İSTENİLEN EVRAKLAR

Öğrencilerin ve ailelerinin merakla beklediği KYK kredi,burs ve yurt başvuruları bugün itibari ile başladı. 1 hafta boyunca devam edecek olan başvuru ile ilgili tüm bilgileri tcilesorgulama.com adresinden öğrenebilirsiniz.

Ssk prim sorgulama Tc İle

Ssk prim sorgulama Tc İle

tc numarası ile ssk hizmet dökümünüzü nasıl yapabileceğinizi anlatıyoruz

Prim affı sorgulama

Prim affı sorgulama

Tc ile sgk bağkur prim affı sorgulama yada öğrenme mümkün mü ? Ne zaman af çıkacak

Tc kimlik ile ssk prim sorgulama

Tc kimlik ile ssk prim sorgulama

Tc kimlik ile SGK SSK hizmet dökümü, prim rapor ceza ve diğer yapılabilecek sorgulamalar hakkında bilgiler Merhabalar

Bağkur prim sorgulama

Bağkur prim sorgulama

Ne kadar bağkur primi ödeyeceğim yatıracağım ? Bağkur prim tablosu 2013 yılı için var mı ? Merhabalar

65 yaş aylığı ne kadar 2014

65 yaş aylığı ne kadar 2014

65 aylığının ne kadar olduğunu aşağıdaki link vasıtası ile öğrenebilirsiniz.

Kredi kartı ile sgk prim ödemesi

Kredi kartı ile sgk prim ödemesi

Kredi Kartı ile Sgk prim ödemelerinizi nasıl yapacağınızı konumuz içinde ayrıntılı bir şekilde anlatıyoruz


Yorum Gönder

Etiketler :