Ssk gün sayısını öğrenmek istiyorum ?

Ssk gün sayısını nasıl öğrenebilirim ? Ssk gün sayısını öğren öğrenmek hakkında detaylı bilgiler.

Merhabalar ben Selahattin Yoğan, yakında emektli olabileceğimi düşünüyorum gün sayı toplamım 5 binin üzerinde ve yaşımda 50 civarı.b Şu ana kadar emeklilikle ilgil isorgulama yapmadım. Ssk siteleri üzerinden online şekilde yada cep telefonu ile bunu yani emekliliğimi öğrenebileceğimi biliyorum ama benim ssk gün toplamını öğrenebileceğim sağlam ve çalışan bir link yada sistem var ise bana yazabilir misiniz ? Saygılarımla Selahattin YOĞAN

Ssk-Gun-Sorgulama

Merhabalar sayın yoğan, sitemiz üzerinde bu hususla alakalı daha önceden de açıklamalara yer verdik. Daha tetaylı bilgilere ulaşabilmeniz adına lütfen daha önceden sitemizde anlattığımız ssk gün sayısı toplamını nasıl öğreneceğinizi anlatan linke bakınız.

SSK GÜN SAYISI TC İLE SORGULAMA İÇİN >>>>> TIKLAYINIZ

Bir önceki yazımız olan Tc İle Sorgula ( Sgk Ssk ) Hakkında bilgiler başlıklı makalemizde tc ile prim sorgulama, tc ile sigorta sorgulama ve tc ile sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Ssk gün sayısını öğrenmek istiyorum ? ssk gün sayısı,ssk gün sorgulama,ssk gün sayısı öğrenmek istiyorum,ssk günlerimi öğrenmek istiyorum,ssk gn sorgulama makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.


BENZER KONULAR

Ssk gün sayısını öğrenmek istiyorum ? makalesi Ana Sayfa, SGK SORGULAMALARI kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Ssk gün sayısını öğrenmek istiyorum ?” için 11 yorum

 1. mustafa yiğit diyor ki:

  sayın yetkili e devlet 3 şifresini defa paraylan satın aldım her defasında zaman aşımından iptal edildi. t.c noyla sorgulama hizmeti vermektesiniz fakat nedense yararlanamıyorum her defasında bilgilerimi doğru gidiğim hlde boş sayıfaylan krşılşıyorum aydınlatırmısınız lütfen .

  • admin diyor ki:

   Merhabalar Mustafa YİĞİT,

   Tam olarak ne yapmak istiyorsunuz ? Tc kimlik numaranız ile neyi sorgulamak istiyorsanız lütfen bize bildiriniz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bu arada Devlet’in herhangi bir resmi kurumu yada kuruluşu ile doğrudan yada direkt bağlantımız bulunmamaktadır. Tamamen kişisel çabalarla oluşturulmuş bir siteyiz.

   Saygılar.
   TCİLESORGULAMA.COM

 2. HAVVA diyor ki:

  annemi gün sayısını öğrenmek istiyorum saygılarımla

 3. Muzaffer tilaver diyor ki:

  Ssk gün sayımı öğrenmek istiyorum

  • admin diyor ki:

   Selamlar, zaten konumuzda bu durumu nasıl yapabileceğiniz anlatılıyor. Tam olarak sıkıntı nedir yazarsanız size yardımcı olurum ?

 4. aziz dağ diyor ki:

  Sgk gün sayìsını öğrenmek istiyorum

 5. alp diyor ki:

  Çalışmaya 1 temmuz itibarıyla başlayanların kaydı 1 ağustostan itibaren mi görüntülenmeye başlayacak ve sözleşmelerde deneme süreci diye geçen kısım sigortada gözükür mü ?

 6. fatma diyor ki:

  Fatma aksoy facebool

 7. yavuz diyor ki:

  Ssk toplam gun sayisini ogrenmek istiyorum

 8. nuray tektaş diyor ki:

  ssk günümü öğrenmek istiyorum

 9. selma diyor ki:

  sigorta günlerimi öğrenmek istiyorum

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.