Sgk hizmet dökümü sorgulama


Sgk Ssk hizmet dökümü sorgulama ve şifresiz olarak ssk hizmet dökümü alma işlemleri nasıl yapılıyor ? Türkiye’de çalışmak özellikle asgari ücretli olmak, belkide dünyadaki en büyük sihirbazlık bana göre. Bu rakkamlarda insanların evlatlarına bakması ve kira ve bilimum giderlerini karşılaması gerçekten zor. Tcilesorgulama.com sitesi olarak asgari ücretle çalışan çoğu kişinin ” amaan napim bari sigortam var “ dediklerini biliyorum.

Tamam sigortaya tamah ediyorsunuz biliyorum. Biliyorum ki ; bu ülkede çalışmanın yanı sıra emeklilik şartlarınında ne kadar zor olduğu ortada. Hergün bir kanun hergün değişiklik çıkıyor, seçim zamanı mevcut hükümetler bal çalıyor parmağıyla ağızlarımıza… Bu hep böyle oldu böylede olacağa benziyor.

Şimdi konumuza dönmek istiyorum. Hani asgari ücretlerle çalışıyorsunuz ya, hah işte bakalım patronlarımız bizim sigortalarımızı tam göstermişler mi ? Ne kadar para üzerinden gösteriyorlar. ( Zaten alınan ücret üzerinden hiç bir patron göstermiyor buna artık emin oldum )

Sigortamız yatıyor mu ? Emeklilik tarihleriniz yaklaştıkça hem ne zaman emekli olurum sorgulama işlemlerini yapmak hemde yatırılan günlerin ne olduğunu tam görmek istiyoruz. Ben sizlere basit ve anlaşılır şekilde bu işlemlerin nasıl yapılacağını hemen anlatmak istiyorum. Bu işlemler için herhangi bir şifre almanıza gerek yok.

Şifresiz sgk hizmet dökümü işlemleri için; SGK HİZMET DÖKÜMÜ SORGULAMA İÇİN >>>>>>>>TIKLAYINIZ

Aşağıdaki resimde görüldüğü üzere gelecek sayfalara gerekli bilgileri doldurup sorgula diyorsunuz. Daha sonra attığı sayfadan sağ taraftan siz Hizmet Dökümü 4A ya tıklıyorsunuz ve ta ta ta taaaam tüm bilgiler önünüzde. Yapamayan olur ise mutlaka bu konudan yazsın bana ben gereğini yapayım.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - SGK SORGULAMALARI

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)