Sgk emekli maaşı sorgulama Tc İle


Sosyal GÜvenlik Kurumu SGK'dan emekli olan kişiler Tc kimlik numarasını girerek sorgulama yapabiliyorken, EGSM sistemi bakım gerekçesi ile yaklaşık olarak 3 aydır kapalı durumda. Bu bakımdam artık sizler E DEVLET ŞİFRESİ İLE EMEKLİ MAAŞI SORGULAMA işlemi yapabileceksiniz. Peki bu işlem için neler yapmak gerekiyor ?

İnternet bağlantısı ve E-Devlet şifresi bulunan bütün emekli büyüklerimiz maaşlarının durumunu kesintisini ve her şeyini sorgulayabilirler bunun için öncelikle aşağıda yer alan bağlantıya tıklayacaksınız. Tabiki unutmayın e-devlet şifresi olmak zorunda. 

E devlet şifrelerini herhangi bir ptt müdürlüğüne giderek 2 tl karşılığında satın alabilir ve hemen giriş yapabilirsiniz. E devlet şifreniz bulunuyorsa hemen aşağıdaki bağlantıya giriş yapınız.

E-DEVLET ŞİFRESİYLE EMEKLİ MAAŞI SORGULAMA >>>> TIKLA

YUKARIDAKİ BAĞLANTI İLE DEVLETİN RESMİ SİTESİNE GİRİŞ YAPIYORSUNUZ. Kimlik bilgilerini doğrula butonuna basacaksınız. Ardından tc kimlik bilgileriniz ve postaneden aldığınız e devlet şifresi ile giriş yapıyorsunuz. Hepsi bu kadar. Sorun olursa lütfen çekinmeden konumuza yazınız. 

 

İncelediğiniz haber haricinde çalıştığınız iş yerleri tarafından sigorta hizmet ssk gün toplamlarınızı sorgulamak istiyorsanız Tc ile ssk sorgulama konumuza bakabilirsiniz.

Bu tür işlemlerin tamamı artık oturmuş ve milyonlarca vatandaşımızın kullandığı EDEVLET kapısı uygulaması  E-Devlet sisteme giriş kapısı üzerinden takip edilmektedir.

Sizlere verilen Tc kimlik bilgileriniz ve numaralarınızla ilgili her türlü sorgulamayı tc ile sorgulama  sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Lütfen sitemizi bu tür sorgulamaları yapmak isteyen tüm arnkadaşlarınıza tavsiye ediniz.

2 Responses “Sgk emekli maaşı sorgulama Tc İle”

  1. 31 Aralık 2016, 19:08

    23 12 2016 cuma günü emeklilik dilekçemi verdim ne zaman emekli maaşımı alabilirirm ve ne kadar alalcağım emekli maaşı

  2. mehmet
    12 Mart 2017, 12:12

    maaşım ne kadar
    bakabilirmiyim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - SGK SORGULAMALARI

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)