Sgk emekli maaşı sorgulama Tc İle

Tc ile emekli maaşı nasıl öğrenilir,tc kimlik numaramla emekli maaşımı öğrenmek istiyorum tc no ile emekli maaşı nasıl öğrenilir gibi sorularınızın cevabını yazımızda bulabilirsiniz

Sosyal GÜvenlik Kurumu SGK'dan emekli olan kişiler Tc kimlik numarasını girerek sorgulama yapabiliyorken, EGSM sistemi bakım gerekçesi ile yaklaşık olarak 3 aydır kapalı durumda. Bu bakımdam artık sizler E DEVLET ŞİFRESİ İLE EMEKLİ MAAŞI SORGULAMA işlemi yapabileceksiniz. Peki bu işlem için neler yapmak gerekiyor ?

İnternet bağlantısı ve E-Devlet şifresi bulunan bütün emekli büyüklerimiz maaşlarının durumunu kesintisini ve her şeyini sorgulayabilirler bunun için öncelikle aşağıda yer alan bağlantıya tıklayacaksınız. Tabiki unutmayın e-devlet şifresi olmak zorunda. 

E devlet şifrelerini herhangi bir ptt müdürlüğüne giderek 2 tl karşılığında satın alabilir ve hemen giriş yapabilirsiniz. E devlet şifreniz bulunuyorsa hemen aşağıdaki bağlantıya giriş yapınız.

E-DEVLET ŞİFRESİYLE EMEKLİ MAAŞI SORGULAMA >>>> TIKLA

YUKARIDAKİ BAĞLANTI İLE DEVLETİN RESMİ SİTESİNE GİRİŞ YAPIYORSUNUZ. Kimlik bilgilerini doğrula butonuna basacaksınız. Ardından tc kimlik bilgileriniz ve postaneden aldığınız e devlet şifresi ile giriş yapıyorsunuz. Hepsi bu kadar. Sorun olursa lütfen çekinmeden konumuza yazınız. 

 

İncelediğiniz haber haricinde çalıştığınız iş yerleri tarafından sigorta hizmet ssk gün toplamlarınızı sorgulamak istiyorsanız Tc ile ssk sorgulama konumuza bakabilirsiniz.

Bu tür işlemlerin tamamı artık oturmuş ve milyonlarca vatandaşımızın kullandığı EDEVLET kapısı uygulaması  E-Devlet sisteme giriş kapısı üzerinden takip edilmektedir.

Sizlere verilen Tc kimlik bilgileriniz ve numaralarınızla ilgili her türlü sorgulamayı tc ile sorgulama  sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Lütfen sitemizi bu tür sorgulamaları yapmak isteyen tüm arnkadaşlarınıza tavsiye ediniz.


Emekli maaşı nasıl yüksek olur yükseltilir ve yüksek alınır ?

Emekli maaşı nasıl yüksek olur yükseltilir ve yüksek alınır ?

Emekli maaşını nasıl yükseltebilirim ? Emekli olduğumda nasıl yüksek aylık ve maaş alabilirim ? Sosya Güvenlik Uzmanı

Tc ile emekli sandığı ne zaman emekli olurum sorgulama

Tc ile emekli sandığı ne zaman emekli olurum sorgulama

Tc kimlik no ile - kimlik numarası ile Emekli sandığı ne zaman emekli olurum sorgulama emekli

SSK Bağ-Kur Emekli Sandığı Ne zaman emekli olurum?

SSK Bağ-Kur Emekli Sandığı Ne zaman emekli olurum?

SSK Bağ-Kur Emekli Sandığı Ne zaman emekli olurum? Emeklilik hesaplama, sorgulama, öğrenme. TC no ile şifresiz emeklilik

Tc ile dul dulluk maaşı sorgulama

Tc ile dul dulluk maaşı sorgulama

Tc ile dul maaşı dulluk maaşı sorgulaması - Dulluk maaşı ne kadar kimlere ödenir alma şartları

Tc ile özürlü maaşı sorgulama

Tc ile özürlü maaşı sorgulama

Tc kimlik no ile 2022 özürlü engelli maaşı sorgulama işlemleri Merhabalar değerli tcilesorgulama.com kullanıcıları. Bu konu üzerinde

İşsizlik maaşı sorgulama

İşsizlik maaşı sorgulama

İŞKUR SGK İşsizlik maaşı süresi ne kadar sorgulama e devlet üzerinden öğrenme hakkında bilgiler Öncelikle işsizlik maaşı

Muhtaçlık aylığı maaşı sorgulama

Muhtaçlık aylığı maaşı sorgulama

Muhtaç Muhtaçlık aylığı maaşı sorgulama ne kadar alınacağını öğrenme işlemleri Merhabalar değerli tcilesorgulama.com kullanıcıları ve değerli misafirlerimiz.

Kimler işsizlik maaşı alabilir

Kimler işsizlik maaşı alabilir

Kimler işsizlik maaşını alabilir, işsizlik parasını kimler alır kimler alabiliyor kimler hak eder 2013 2014 Merhabalar Tcilesorgulama.com

İşsizlik maaşı nasıl alınır ?

İşsizlik maaşı nasıl alınır ?

İşsizlik maaşı nasıl alınır neler gerekiyor, işsizlik ödeneği almak için yapılması gerekenler ? Bize Rize'den ulaşan


Yorum Gönder

  1. diyor ki:

    Sigortalıyım maaşımı öğrenmek istiyorum