Sgk 4a Hizmet Dökümü Tc ile E Devlet İle


Merhaba arkadaşlar.Çalışan insanlar hep hayalini kurarlar.Eninde sonunda iş hayatımı bitireceğim ve emekli olup keyfime bakacağım gibi düşüncelere kapılırlar.Emekli olduktan sonra elinden hiçbir iş gelmiyorsa ve başka hiçbir kimseyi tanımıyorsanız ayada fazla arkadaşınız yok ise diyelim evde oturmak için emekli olmayın deriz.Çünkü evde oturarak kendi kendinizi yada eşinizi çocuklarınıza karışmaktan başka bir şey gelmez elinizden hem kendinizi hemde ailenizi üzersiniz. Haa balık tutma,yada başka bir sosyal faaliyetiniz var ise mesela bahçe işinden anlarsınız bahçeniz ile uğraşırsınız o zaman emekli olun tabi sıkıntı çekmezsiniz. Bu hayallerin gerçekleşebilmesi için öncelikle emekli olmak gerekiyor.Emekli olabilmeniz içinde sigorta primlerinin doldurulması gerekiyor. Çalışan kişiler sürekli olarak sigortalarına göz atarlar ve son durumları hakkında bilgi edinirler.İnternet üzerinde sigorta sorgulamanın iki yolu var.Bu iki yoluda sizlere sunmak istiyoruz.

ŞİFRESİZ SGK 4A HİZMET DÖKÜMÜ SGK’nın sigorta ile ilgili erişebileceğimiz resmi internet sitesinde şifresiz olarak sorgulama yapabiliyoruz.Ancak son zamanlarda iyileştirme çalışmaları nedeniyle safya açılmıyor.Açıldığı gibi bu linkten sigorta sorgulamalarınızu yapabilirsiniz.

ŞİFRESİZ SGK 4A HİZMET DÖKÜMÜ İÇİN TIKLAYINIZ

E DEVLET SGK 4A HİZMET DÖKÜMÜ Dünyanın en gelişmiş sorgulama sistemlerinden birisi olan E devlet sistemi ile SGK 4A Hizmet Dökümü sorgulamalarınızı yapabilirsiniz.E devlet şifreniz var ise aşağıda sizler için vermiş olduğumuz bağlantıdan sigortanızı sorgulayabilirsiniz.Eğer halen bir e devlet şifresi almadıysanız size en yakın PTT’ye giderek ve kimliğinizi gişedeki görevlilere göstererek 2 lira karşılığında e devlet şifrenizi kapalı bir zarf halinde vereceklerdir.Bu şifre ile de kendiniz ile ilgili tüm sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz. E DEVLET SGK 4A HİZMET DÖKÜMÜ İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

İncelediğiniz haber haricinde çalıştığınız iş yerleri tarafından sigorta hizmet ssk gün toplamlarınızı sorgulamak istiyorsanız Tc ile ssk sorgulama konumuza bakabilirsiniz.

Bu tür işlemlerin tamamı artık oturmuş ve milyonlarca vatandaşımızın kullandığı EDEVLET kapısı uygulaması  E-Devlet sisteme giriş kapısı üzerinden takip edilmektedir.

Sizlere verilen Tc kimlik bilgileriniz ve numaralarınızla ilgili her türlü sorgulamayı tc ile sorgulama  sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Lütfen sitemizi bu tür sorgulamaları yapmak isteyen tüm arnkadaşlarınıza tavsiye ediniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - SGK SORGULAMALARI

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)