İsimle Ehliyet sınav sonuçları sorgulama


İsimle Ad soyad ile ehliyet sınav sonuçlarını nasıl öğrenebilirim ? Milli Eğitim Bakanlığı Merkezi sınav sistemi ile her yıl iki üç dönemde yapılan ( müracata göre sınavlar fazlalaştırılıyor )ehliyet sınavlarının sonuçlarını yine Milli Eğitim Bakanlığının sitesi üzerinden sorgulayabiliyorsunuz. Sınav sonuçlarını sizler için bu Bakanlıktan nasıl sorgulayacağınızı anlatacağız. Tc kimlik numaralarınız ile bu sınavların sonuçlarını öğrenebilirsiniz. En yakın sınav tarihi 02.11.203 tarihinde yapılmıştı bu sınav sonuçlarına da aşağıdaki linkten bakabilirsiniz.

EHLİYET SINAV SONUÇLARI ÖĞRENME >>> TIKLAYINIZ Yukarıdaki linke girdiğinizde önünüze sınav sonuç bilgisi gelecek. Bu sınav sonuç bilgileri arasından hangi tarihte sınava girdi iseniz o tarihli yazının üzerine tıklayınız. Eski tarihlerde girmiş ve sınav sonuçlarına bakmamış iseniz ARŞİVDEKİLER linkine tıklamanız ve sınava girdiğiniz tarihi bulmanız icap ediyor.

NOT: Sınav sorularına, cevap anahtarına ve sonuçlara yapılacak olan itirazlar internetten yayımlanmasından itibaren en geç 10 (on) gün içinde dilekçeyle; Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü (06500)Teknikokullar – ANKARA   adresine yapılabilecektir. İtirazların incelenmesi için aday tarafından; T.C. Ziraat Bankası Başkent/ANKARA şubesi, Türkiye Vakıflar Bankası Ankara Merkez şubesi ve Türkiye Halk Bankası Küçükesat/ANKARA Şubelerinden herhangi birine, “Kurumsal Tahsilât Programı” aracılığıyla 10 TL (On TL KDV Dahil) yatırılması gerekmektedir. KAYNAK

 

 

İncelediğiniz haber haricinde çalıştığınız iş yerleri tarafından sigorta hizmet ssk gün toplamlarınızı sorgulamak istiyorsanız Tc ile ssk sorgulama konumuza bakabilirsiniz.

Bu tür işlemlerin tamamı artık oturmuş ve milyonlarca vatandaşımızın kullandığı EDEVLET kapısı uygulaması  E-Devlet sisteme giriş kapısı üzerinden takip edilmektedir.

Sizlere verilen Tc kimlik bilgileriniz ve numaralarınızla ilgili her türlü sorgulamayı tc ile sorgulama  sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Lütfen sitemizi bu tür sorgulamaları yapmak isteyen tüm arnkadaşlarınıza tavsiye ediniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - İsimle

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)