İsimle Doğum tarihi Öğrenme


İsimle doğum tarihi bulma öğrenme ve sorgulama hakkında soru Merhabalar Ben Yusuf Sever kişinin ismini yazayım bana doğum tarihini gün ay yıl olarak versin, yada tc kimlik nosunu yazayım bana tam doğum tarihini yada adresini versin gibi uygulamalarla ilgili bir çok sitede bilgi ver ve çalışmıyor. Acaba bu mümkün mü ?

logo

Merhabalar Yusuf Sever, Sevgili misafirimiz bize mail yolu ile ulaştınız ve biz de söz verdiğimiz gibi sorunuzu konulandırdık. Hayır bu mümkün değil malesef notdenizi.com gibi bir site en üst aramalarda çıksada verdiği linkin nosor.osym.gov.tr 'nin kaldırıldığı görülmektedir. şu anda bu mümkün görünmüyor malesef.

Zaten sadece tc sini yazıp kişiye ulaşabilseniz bu, aynı zamanda kişinin özeline tecavüz anlamını da taşıyacağından dolayı devlet bu tür uygulamalara asla izin vermeyecektir.

KAYNAK    

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - İsimle

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)