İsimle Doğalgaz fatura sorgulama


İsimle doğalgaz borç ve fatura sorgulama işlemleri

Merhabalar Ben uzun zamandır evimde yokum ve benim igdaşa borçlarım mutlaka birikmiştir acaba internet üzerinden igdaş geçmiş borcum var mı kredi kartı ile igdaş borç ödemesi yapabilir miyim ?

Merhabalar ismini göndermeyen değerli misafirimiz. Evet dediğiniz borçlarınızı sorgulayabilir, eğer borcunuz var ise de kredi kartı ile sistemden online şekilde ödeme de yapabilirsiniz bununi çin İGDAŞ’a kayıt olmanız gerekiyor. Nasıl Kayıt olurum diyorsanız hemen aşağıdaki link size yardımcı olacaktır.

İGDAŞ FATURA SORGULAMA İÇİN KAYDOL >>>TIKLAYINIZ

Size verdiğimiz  yukarıdaki linke tıkladığınızda birinci resim çıkacak hemen sağ tarafından kaydol butonuna bastığınızda ise ikinci resim açılacak. Bilgilerinizi kendinize göre dolduruyorsunuz ve kayıt ediyorsunuz. Artık online şekilde fatura sorgulama kontör yükleme ve buna göre her türlü igdaş işlemlerini yapabiliyorsunuz.

KAYNAK

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - İsimle

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)