4a Hizmet Dökümü www.türkiye.gov.tr


4a hizmet dökümü www.türkiye.gov.tr adresinden artık tüm ssklı çalışanlar bilgi alabilir ve geçmiş hizmet dokümanlarını da kontrol edebilirler. Genel olarak size ilk işe girdiğinizden bu yana olan tüm bilgiler açık açık sunuluyor. Sizler bu bilgileri kontrol edebilir ya da var olan bir sorun olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

4a hizmet dökümü www.türkiye.gov.tr adresinden almanız için e devlet şifresine ihtiyacınız vardır. Bunun için postanelere giderek 2 liraya veriyor ve karşılığında şifrenizi alıyorsunuz. Daha sonrasında ise çok kolay bir şekilde sorgulama yapabiliyorsunuz. Sizlerde bu şifrenizi bir yere ot edecek ev her zaman o şifre ile giriş yapacaksınız.

Dilerseniz 4b ve 4c sigortalık kapsamlarını da yine aynı siteden inceleyebilirsiniz. Hem çok kolay bir şekilde bilgilerinize ulaşacak hem de dilediğiniz her an şifreniz ile daha birçok farklı kişisel bilgileri okuyabileceksiniz. 4a Hizmet Dökümü 

 

İncelediğiniz haber haricinde çalıştığınız iş yerleri tarafından sigorta hizmet ssk gün toplamlarınızı sorgulamak istiyorsanız Tc ile ssk sorgulama konumuza bakabilirsiniz.

Bu tür işlemlerin tamamı artık oturmuş ve milyonlarca vatandaşımızın kullandığı EDEVLET kapısı uygulaması  E-Devlet sisteme giriş kapısı üzerinden takip edilmektedir.

Sizlere verilen Tc kimlik bilgileriniz ve numaralarınızla ilgili her türlü sorgulamayı tc ile sorgulama  sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Lütfen sitemizi bu tür sorgulamaları yapmak isteyen tüm arnkadaşlarınıza tavsiye ediniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Hizmet Dökümü

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)