Vodafone borç sorgulama tc ile


Tc ile Vodafone borç sorgulama

Merhabalar madem sorgulama sitesisiniz bana da yardımcı olun lütfen. Benim fi tarihinden bi borcum var vodafoneye telsime yani en son kağıt göndermişlerdi yatırın diye sonra ben ardını arkasını aramadım bana bu güne kadarda bişey gelmedi ama ya borç katlanırsa yarın önüme her yerde çıkar mı ? Birde tc kimlik numarası ile vodafon borç öğrnenme sorgulama ayapabiliyor muyum ? Saadet Günlü

Selamlar Saadet Günlü,

Vodafone1

Öncelikle hale hazırda kullandığınız ve bir yıldır kapalı da olsa bir telefon yada telefonunuza mesaj yada çağrı gelebiliyor ise

https://www.vodafone.com.tr/MyVodafone/myvodafone.home.php

yukarıdaki sayfaya giriş yapmanız gerekiyor bunun için S yazıp 7000 e mesaj atacaksınız. Onun haricinde birikmiş ve eski telsim borçlarınızı öğrenmek için 444 0542 hattını aramanız gerekiyor. Onun haricinde tc kimlik numaraları ile yapılabilecek bir sorgulama sayfasına ulaştık. Hemen aşağıda bulunan linke girerek TC kimlik numaranızı ve telefon numaranızı yazıyorsunuz sonra güvenlik kodunu girdikten sonra size varsa borcunuz tek tıkla online şekilde bildiriliyor.

http://www.vodafone.com.tr/Borcumnedir/

vodafone borc

31/05/2013 tarihine kadar müracaat edenlerin faizlerinde inanılmaz düşüş yapılıyor. Zaman kaybetmeden bu kampanyaya katılabilirsiniz.

 

DİĞER CEP TELEFONU HATLARINA AİT SORGULAMA SAYFALARI AŞAĞIDADIR

TURKCELL CEP TELEFONU FATURA SORGULAMA SAYFASI

VODAFONE TELSİM BORÇ SORGULAMA SAYFASI

AVEA CEP TELEFONU BORÇ SORGULAMA SAYFASI

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Genel

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)