Cep telefonu bulma sorgulama


TC kimlik ile cep telefon numarası bulma sorgulama

İnternet üzerinde TC kimlik numarası ile pek çok arama ve işlem yapılabilir bunlardan bir tanesi de TC kimlik ile cep telefon numarası bulmadır. Bu servisten sadece kimlik numarası yazılarak cep telefon numarasına ulaşmak mümkün olmaz. Böyle bir işlem güvenli de değildir zaten. Bu açıdan sadece TC kimlik numaranızı kullanarak üzerinize kayıtlı olan bireysel hatlarınızı sorgulayabilirsiniz.

Aşağıda linkini vereceğim sayfa sizleri net bir şekilde yapacaklarınızla ilgili yönlendirecekken sizlerden ilk istediği bilgi TC kimlik numaranızdır. Kimlik numaranızı doğru girdikten sonra hemen alt kısımda aktif olarak kullandığınız bireysel bir telefon numarası girmeniz istenecektir. Burada gireceğiniz numaranın şirket hattı olması durumunda bilgi alamazsınız.

Telefon numarasını da girdikten sonra operatör seçimini yapıp hemen altında da sizlere gösterilen güvenlik kodunun doğru bir şekilde girilmesini sağlamanız gerekmektedir. Sonraki seçenek de şifremi gönder butonunu tıkladığınızda yazmış olduğunuz telefona bir şifre gelecek ve o şifreyi ekrana yazdığınızda üzerinize kayıtlı olan diğer numaralardan bilgilendirilmiş olacaksınız. Cep telefon numarası sorgulama linki için tıklayın;

TC kimlik ile cep telefon numarası bulma>>> TIKLAYINIZ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Genel

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)