Evraklarımı verdim emekli oldum mu nasıl öğrenirim ?


Emeklilik sorgulama

İstanbul Sosyal Güvenlik Kurumu SGK İl müdürlüğünün yepyeni bir uygulama çıkarttığını daha önceki konularımızda sizlere anlatmıştık. Bu yapılan uygulama ile bağkur, emekli sandığı ve sigortalı olan kişilerin emeklilik sorgulamalarını yapabilmesine imkan sağlayan bu uygulamayı sizlere tanıtmak istiyoruz.

Özellikle emeklilik tarihi yaklaşan ve artık çok uzun çalışma sürecinden sonra emeklilik için araştırmaya giren her vatandaş tatlı bir telaşa kapılır. Bu tatlı telaşın yanı sıra işlemlerini en iyi nereden nasıl en net ve hızlı şekilde öğreneceğini sorgular durur. Bu uygulamada tc kimlik numaralarınızı girerek sorgulama için sisteme giriyorsunuz. daha sonra ise cep telefonunuzuda yazıp sadece sorgula diyorsunuz başkada yapacak birşey yok.

BURADAKİ LİNKE giriniz aşağıdaki gibi bir görsel gelecek önünüze buraya tc kimlik ve cep telefonu bilgilerinizi girip sorgula diyorsunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - EMEKLİLİK SORGULAMALARI

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)