Acaba ne zaman emekli olabilirim


Tc kimlik bilgileri ile ne zaman emekli olabilir öğrenme ve sorgulama

Devlet’in resmi sitesi üzerinden yapılacak olan sorgulamalarda, özellikle ne zaman emekli olabilirim sorgulamasında tc kimlik bilgilerinize hiçbirşekilde gerek yok arkadaşlarım. Birazdan aşağıdan sizlere vereceğim linkte yer alan yerleri doldurduğunuzda ve sizden sorulan özellikle hizmet prim gün toplamlarını doğru olarak girmeniz halinde sistem size ne zaman emakli olabileceğinizi, kaç gününüz, kaç yılınızın ve kaç yaşınızın kaldığını otomatik olarak veriyor. Ha bunlar yüzde yüz doğru mu ? Evet test ettim mevcut yasaya göre düzenlenen bu proğram yüzde yüze yakın sonuç veriyor arkadaşlarım bilginiz olsun. Peki nasıl emekliliğimi sorgulayacağım ? Öncelikle hemen aşağıda bulunan linke giriyorsunuz.

NE ZAMAN EMEKLİ OLURUM >>>>TIKLAYINIZ
Resimde görmüş olduğunuz tablolada nelere dikkat edeceksiniz ?
Kimlik bilgilerinizi doğum tarihi hizmete başlama tarihinizi tam olarak yazmanız gerekiyor arkadaşlarım. daha sonra mevcut bilgileriniz bölümünden Ssk Prim Gün sayınızı yazacaksınız. Bunu nasıl yapacağım sorgulayabiliyormuyum diyenler için,

TC İLE HİZMET DÖKÜMÜ SORGULAMA>>>>>TIKLAYINIZ

Diğer sandıklara ait gün sayınız yani varsa bağkur yada diğerlerinin toplamını yazıyorsunuz. Askerlik sanatçı gün sayınız. Burayada yaptı iseniz askerlik borçlanmanızı yada sanatçı gün sayınızı yazınız. Ya ben askerliği yaptım ama daha borçlanmadım diyorsanız bile önce buraya birşey yapmadan sorgulayıp daha sonra aynı sayfaya girerek kaç gün askerlik borçlanması yaptı iseniz yazın bir kez daha sorgulayın ki askerlik borçlanmasını yatırdığınızda emeklilik tarihinizin ne kadar geriye çekildiğini görün. Fiili gün sayısını boş bırakınız Yurddışı borçlanma gün sayınız var ise bunu yazınız 3600 günün doldurulduğu taih alanını boş bırakınız Malüliyetiniz varsa ve erken yaşlanma var ise evet deyip gönder diyorsunuz.   Konu hakkında yardıma ihtiyacınız var ise lütfen bize doğum tarihiniz ve diğer bu sayfada istenilen bilgileri yazıp gönderiniz sizlere yardımcı olalım. TCİLESORGULAMA.COM

İncelediğiniz haber haricinde çalıştığınız iş yerleri tarafından sigorta hizmet ssk güntoplamlarınızı sorgulamak istiyorsanız Tc ile ssk sorgulama konumuza bakabilirsiniz.

Bu tür işlemlerin tamamı artık oturmuş ve milyonlarca vatandaşımızın kullandığı EDEVLET kapısı uygulaması  E-Devlet sisteme giriş kapısı üzerinden takip edilmektedir.

Sizlere verilen Tc kimlik bilgileriniz ve numaralarınızla ilgili her türlü sorgulamayı tc ile sorgulama  sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Lütfen sitemizi bu tür sorgulamaları yapmak isteyen tüm arnkadaşlarınıza tavsiye ediniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - EMEKLİLİK SORGULAMALARI

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)