Tc ile emekli aylık bilgisi sorgulama

Tc kimlik numarsı ile emekli aylık bilgisi sorgulama öğrenme hakkında detaylı bilgiler

Türkiye Cumhuriyeti Kimlik bilgileri ile daha önceden sizlere Sgk emekli maaşı sorgulama Tc İle konusunda bağzı bilgiler vermiş ve bu bilgilerde; emekli aylık maaşınızı sorgulayabileceğinizi anlatmıştık. Yine aynı link üzerinden dileyen kişiler emekli aylık bilgisi hakkında bilgilere de zahmetsiz şekilde ulaşabiliyorlar. Lütfen aşağıdaki yazılanları uygulayınız.

emekli-maasi-sorgulama1-600x283

Sosyal GÜvenlik Kurumu SGK‘dan emekli olan kişiler Tc kimlik numarasını girerek sorgulama yapabilirler ve ne kadar maaş aldıklarını öğrenebilirler.

İnternet ortamından Tc Kimlik numaralarınızı girerek bağkur, sgk ve ssk emekli maaşlarınızı, maaşlarınızın ne kadar olduğunu sorgulamanız mümkün. bunun için hemen aşağıda bulunan linke tıkladıktan sonra ilgili sayfaya yönlendirileceksiniz. Onuda sizlere tek tek açıklamak istiyorum.

TC İLE EMEKLİ MAAŞI SORGULA >>>> BURADAN

Browserinizde açılan sekmede sizlere yöneltilen soruları cevaplayıp güvenlik kodununuzuda gireceksiniz.

Girdikden sonra karşınıza aşağıdaki gibi bir erkan gelecek. Sgk Ssk Emeklileri 4-A Seçeneğinden emekli aylık bilgilrini sorabilirler

 

Bir önceki yazımız olan Tc ile emekli maaşı kesintisi sorgulama öğrenme başlıklı makalemizde 4a kesinti sorgulama, 4b kesinti sorgulama ve 4c kesinti sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Tc ile emekli aylık bilgisi sorgulama emekli aylık bilgisi,emekli aylık bilgisi sorgulama,4a emekli aylık bilgisi,ssk emekli aylık bilgisi,emekli aylık bilgisi 4a makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.

le = window.adsbygoogle || []).push({});
Tc ile emekli aylık bilgisi sorgulama makalesi Ana Sayfa, EMEKLİLİK SORGULAMALARI kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Tc ile emekli aylık bilgisi sorgulama” için 3 yorum

 1. Enver Sağlık diyor ki:

  Bu hizmetinizden dolayı sizlere minnettarız. Bir de ilaç kullanım ve gözlük kullanım bilgilerini verirseniz çok daha iyi olacak kanısındayım. Saygı ve selamlarımla.

 2. Volkan Caliskan diyor ki:

  Bu hizmetten yaklaşık 1 aydır maaşımı takip ediyorum. Emekli oldum ama maaşım henüz yayınlanmadı.
  Ne kadar zaman aralığında maaşım yayınlanır. Bilginiz varsa yardımcı olmanız dileğiyle..

 3. ihsan diyor ki:

  ben nisan ayında ne kadar emekli maaşı alacağımı soruyorum ,bir türlü öğrenemedim .Teşekkürler

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.