Sgdp borcu sorgulama

Sgdp borçlarını sorgulama ve öğrenmenin yolları

Sosyal GÜvenlik Destek prim borçları olan emeklilek mevcut yasalarda belirtilen ortalama yüzde 45 lik af indiriminden yararlanmak üzere bu ayın 2013/05 sonuna kadar başvuruda bulunmaları gerekiyor. Öncelikle bunu vakit geçmeden hayata geçirmeyen emekli vatandaşlarımızın yapması gerekiyor. 2 ayda bir ödeme ve 36 taksit yapılabiliyor.

 

sgdp

4A EMEKLİ KESİNTİ SORGULAMA

Linkine tıklayarak babanızın emekli maaşından yapılan kesintileri görmeniz mümkün olacaktır.  Dilerseniz diğer emekliler içinde sorgulama linklerini hemen konumuzun altından verelim. Bu arada tam anlamı ile SGDP kesinti toplam tutarlarını bağlı bulunduğunuz SGK Müdürlük’lerinden öğrenebilmeniz mümkün. Şu anda internet üzerinden toplam borçları gösteren bir sistem malesef yok.

4B EMEKLİ KESİNTİ SORGULAMA

4C EMEKLİ KESİNTİ SORGULAMA

NOT: Yukarıdaki linklere giriş yapmadan önce lütfen e devlet şifreniz ile sisteme giriş yapınız.

Bir önceki yazımız olan Ne zaman emekli olurum sms numarası ile sorgulama başlıklı makalemizde emeklilik hesaplama, erkek emeklilik ve kadın emeklilik hakkında bilgiler verilmektedir.

Sgdp borcu sorgulama sgdp borç sorgulama,sgdp sorgulama,SGDP Borcu,sgdp borcu sorgulama,sosyal güvenlik destek primi borç sorgulama makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.


BENZER KONULAR

Sgdp borcu sorgulama makalesi Ana Sayfa, EMEKLİLİK SORGULAMALARI kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Sgdp borcu sorgulama” için 1 yorum

  1. İLKER ŞEN diyor ki:

    6111 borç yapılandırma ödeme planı kalan borcum

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.