Emekli maaşım ne kadar

Emekli maaşım ne kadar oldu ? Ne kadar emekli maaşı alırım ?

Hangi Kurumdan emekli olursanız olun, SGK, BAĞKUR Ya da diğer kurumlar farketmiyor, biraztan sizlere nasıl emekli maaşı sorgulaması yapabileceğinizi anlatacağım. Daha önceden emekli olan babamın maaşı üzerinden yaptığım gibi emekli aylık bilgisi konusunu;

Sgk emekli maaşı sorgulama Tc İle

Linkinden sizlere detaylı şekilde anlatmıştım. Aslında burada da yapılacak işlemler birbiri ile örtüşüyor aynısı da diyebiliriz. Yukarıdaki linkede bakarsanız aynı şekilde sorgulama yapabileceksiniz. Ben yinede sizlere gerekli bilgileri vermek istiyorum.

emekmli maasi

İnternet ortamından Tc Kimlik numaralarınızı girerek bağkur, sgk ve ssk emekli maaşlarınızı, maaşlarınızın ne kadar olduğunu sorgulamanız mümkün. bunun için hemen aşağıda bulunan linke tıkladıktan sonra ilgili sayfaya yönlendirileceksiniz. Onuda sizlere tek tek açıklamak istiyorum.

TC İLE EMEKLİ MAAŞI SORGULA >>>> BURADAN

Browserinizde açılan sekmede sizlere yöneltilen soruları cevaplayıp güvenlik kodununuzuda gireceksiniz.

Girdikden sonra karşınıza aşağıdaki gibi bir erkan gelecek. Sgk Ssk Emeklileri 4-A Seçeneğinden emekli aylık bilgilrini sorabilirler.

 

Bir önceki yazımız olan Tc ile ne zaman emekli olabilirim başlıklı makalemizde askerlik borçlanması sorgulama, askerlik sorgulama ve bağkur hakkında bilgiler verilmektedir.

Emekli maaşım ne kadar emekli maaşım ne kadar,emekli maaşım,ssk emekli maaşım ne kadar,emekli maaşım ne kadar oldu,maaşım ne kadar makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.

le = window.adsbygoogle || []).push({});
Emekli maaşım ne kadar makalesi Ana Sayfa, EMEKLİLİK SORGULAMALARI kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Emekli maaşım ne kadar” için 7 yorum

 1. ersin diyor ki:

  maaşım ne kadar

 2. ersin diyor ki:

  bu ay ne kadar zam yapıldı

 3. huseyin diyor ki:

  Emekli maasim nekadar

 4. nedrıye nicar diyor ki:

  ben 01.07.2013 gunu manisa ssg kurumuna emeklilik dilekcemi verdim fakat sitenizden evrak kayıt izle takipten işlemlerimin ne safhada oldugunu takip edemiyorum kendimde izmirde ikamet ettigimden dolayıda manisaya gidip sormam hayli zor siz bize nasıl yardımcı olabilirsiniz saygılarımla

 5. cahit bölükbaşıoğlu diyor ki:

  emekli aylıklarına yıllık artış verilirken kumpasla ölçtüklerini sanıyorum.Halbuki yıllık enflasyon emeklinin temel, tükettiği mallar üzerinden yapılmalı çünki emeklinin enflasyonu yüzde 20 nin üzerindedir.Bankalara ihtiyaç kredisi borcu olmayan emekli yoktur.Her yıl enaz iki-üç bin tl borcunu kredi borcuyla tekrarlayıp ödemekteyiz.Aylıgını tam alan emekli yoktur.aylığının yüzde 70 iher ay borcuna kesilmekte bu durum böylece sürüp gitmektedir.Çoğumuz ev kirası ödemekteyiz,bir aylık ikramiye kalan ömrümüzü borçtan kurtaracaktır.

 6. mine kalkan diyor ki:

  emekli maaşım ne kadar

 7. ibrahim erdogan diyor ki:

  emekli maaslarının düsük olması insanları ekonomik bulanımlara sürüklemekte sonrası piskolojik depresyonlar yasnmaktadır konunun biran önce ele alınması lazım yetkililere duyurulur lütven

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.