Edevlet kullanarak emeklilik sorgulama


E devlet şifresi ile emeklilik sorgulama Emekli maaşım bağlandı mı ? Emekli maaşım ne kadar olacak sorgula / öğrenme işlemleri hakkında yararlı bilgiler

E devlet kapısı üzerinden yapılacak olan sorgulamaları zaman zaman sitemiz üzerinden sizlere anlatıyoru. Özellikle emeklilik için başvuruda bulunmuş kişiler artık sağa sola yada ilgili Devlet kurumlarına gitmeden maaşlarının durumunu ne zaman bmağlandığını hangi bankaya yatırıldığını ve tutarının ne kadar olduğunu birazdan anlatacağımız yöntem ile öğrenebilecekler.

Emeklilik için başvuruda bulundu iseniz maaşınız yatmış mı yatmamışmı diye e devlet şifrelerinizi kullanarak sorgulama yapmanız mümkün olacaktır. Öncelikle PTT den aldığınız e devlet şifreleriniz ile sisteme giriş yapacaksınız. BURADAN

EMEKLİ MAASİ

Sisteme girdi iseniz bir adım kaldı aşağıdan size uygun olan linke tıklayarak emekli aylık bilginizi ve maaşlarınızın bağlanıp bağlanmadığını hangi tarihte maaşa bağlandığınızın yanı sıra resimde görünen bir çok bilgiye de ulaşabilirsiniz.

4A EMEKLİ AYLIK MAAŞIM BAĞLAN DI MI NE KADAR SORGULAMA ÖĞRENME >>>>>TIKLAYINIZ

4B EMEKLİ AYLIK MAAŞIM BAĞLAN DI MI NE KADAR SORGULAMA ÖĞRENME>>>>>>TIKLAYINIZ

4C EMEKLİ AYLIK MAAŞIM BAĞLAN DI MI NE KADAR SORGULAMA ÖĞRENME>>>>>>TIKLAYINIZ

 

Konu hakkında sıkıntı yaşayanlar bana bu konu üzerinden yazabilirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - EMEKLİLİK SORGULAMALARI

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)