E Devlet Şifresi ile Sigorta Dökümü Alma


e devlet ile ssk sorgulama,e devlet şifresi ile sigorta dökümü alma,e devlet ile ssk sorgulama Merhabalar tcilesorgulama.com'un değerli okurları.SGK'nın şifresiz sigorta sorgulama,sicil numarası öğrenme ve işe giriş tarihi öğrenme için kullanmış olduğumuz ESGM'de yapılan iyileştirme çalışmaları nedeniyle giriş yapılamamaktadır. ESGM'ye alnernatif olarak bu işlemlerinizi e devlet sistemi üzerinden e devlet şifresi ile yapabiliyorsunuz.

Bu sorgulamayı yapabilmeniz için e devlet şifrenizin bulunması gerekiyor. Bir e devlet şifreniz yok ise size en yakın Ptt Müdürlüğüne giderek ve kimliğinizi yetkili kişilere göstererek 2 lira karşılığında e devlet şifrenizi alabilir ve hayatınız boyunca kendinize ait tüm sorgulama işlemlerini bu şifre ile yapabileceksiniz.

Bir e devlet şifreniz var ise ve sigorta sorgulaması yapmak istiyorsanız aşağıda sizler için vermiş olduğumuz linke tıklayabilir ve şifrenizi sisteme giriş yaparak sigorta sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

E DEVLET ŞİFRESİ İLE SİGORTA DÖKÜMÜ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ  

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - EDEVLET

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)