Ssk sorgulama e devlet şifresi ile


E devlet şifresi ile ssk sorgulama E devlet şifresi ile ssk SGK sorgulama  

E devlet şifresi SİZLERE 4A sigortalı hizmet dökümü sorgulama şilemlerinin nasıl yapıldığını çok kısa anlatayım arkadaşlarım. Babam 3600 günden emekli olmuştu 1948 doğumlu olan babamın bilgileri ile giriş yapıp sizlere anlatıyorum olayı.

Öncelikle hemen aşağıda bulunan linke giriş yapıyorsunuz. Lütfen aşağıda yer alan bağlantıya girerek e devlet şifrenizle sisteme giriş yapınız. E devlet şifreniz yok ise hemen iki altta bulunan e devlet şifresi vere ptt kurumlarına giriş yapınız.

E DEVLET İLE SSK SGK 4A HİZMET DÖKÜMÜ SORGULAMA>>>>>TIKLAYINIZ

Sisteme giriş yapar yapmaz yukarıdaki sayfa, aşağıdaki resimde göründüğü üzere sizin toplam gün sayılarınızı ve tüm bilgilerinizi size liste halinde bildirecektir. Sağ üst köşeden barkodlu olarak bu belgeyi oluşturabilir resmi işlemlerde kullanabilirsiniz. Onun haricinde Barkodlu belge oluşturun sağında bulunan yazdır butonu ile isterseniz yazıcılarınızdan çıktı da alabilirsiniz. Güvenlik gerekçesi ile babamın kişisel bilgilerini aşağıdaki resimden gizledim. Çok kolay şekilde hizmet dökümlerinizi alabilirsiniz bu arada şunuda belirtmekte fayda var.

E DEVLET ŞİFRESİ VEREN POSTANELER >>> TIKLAYINIZ

Diyelim ki şu anda biz 2015 yılının 10. ayındayız. Siz ancak 9. ayın yatırılan ve gösetrilen sigortalarını görebilirsiniz. 10. ayın sonunda 9. ayım bildirgesi tahakkuk ettirileceği için sistem geriden takip ediyor. Bunu belirtelim sonra vay sigortamız gösterilmemiş neden yatırılmamış demeyin bilginiz olsun 🙂

ÖNEMLİ NOT: Devlet, ilgili ücretsiz şekilde sorgulama yapabileceğiniz linkleri deaktive ederek kapatmıştır. Söz konusu sorgulamaların tamamını turkiye.gov.tr sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Yukarıda yer alan link ile ilgili bölüme ulaşabilirsiniz. Bizler, sizlerden tc kimlik bilgilerinizi ya da kişisel özel hiç bir şeyinizi istemiyoruz. Lütfen isteyen sitelere de itibar etmeyiniz.

ssk sorgulama  

Ssk Sgk hizmet dökümü sorgulamak için birde şifresiz sistem var ama siz en iyisi e devlet şifreniz var ise bunu kullanın. Her zaman belirtiyorum bir kez daha yazmakta fayda var diye düşünüyorum.

Devlet siteleri haricindeki hiç bir siteye, sisteme kişisel bilgilerinizi girmemenizi önemle hatırlatıyoruz. 

TCİLESORGULAMA.COM

 

İncelediğiniz haber haricinde çalıştığınız iş yerleri tarafından sigorta hizmet ssk gün toplamlarınızı sorgulamak istiyorsanız Tc ile ssk sorgulama konumuza bakabilirsiniz.

Bu tür işlemlerin tamamı artık oturmuş ve milyonlarca vatandaşımızın kullandığı EDEVLET kapısı uygulaması  E-Devlet sisteme giriş kapısı üzerinden takip edilmektedir.

Sizlere verilen Tc kimlik bilgileriniz ve numaralarınızla ilgili her türlü sorgulamayı tc ile sorgulama  sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Lütfen sitemizi bu tür sorgulamaları yapmak isteyen tüm arnkadaşlarınıza tavsiye ediniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - E-DEVLET SORGULAMALARI

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)