Edevlet şifresi ile giriş yapamıyorum


E devlet kapısı ile sisteme giriş şifresiz giriş ve giriş problemleri hakkında bilgiler Aldığınız e devlet şifreleri ile ilgili bilmeniz gereken bir takım şeyleri size anlatmak istiyorum.

Öncelikle e devlet kapısı şifresi sizlere PTT Müdürlüklerinden veriliyor 2 tl karşılığında sizler bu şifreleri killanarak hemen aşağıda bulunan linkten giriş yapabilir ve online olabilirsiniz.

E DEVLET KAPISI SİSTEME GİRİŞ >>>>>>> TIKLAYINIZ

edevlet kapisi

Eğer yukarıdaki linkle alakalı bir çalışma yada güncelleme söz konusu ise zaten sistem sizi otomatik olarak uyaracaktır. Bunun haricinde şifrelerinizi yazarken büyük küçük harf uyumuna son derece dikkat etmeniz gerekiyor.

E devlet şifreleriniz ile herşeye dikkat ettiğiniz halde giriş yapamama gibi bir durumunuz var ise mutlak suretle yeniden şifre edinmeniz gerekiyor. Bu e devlet şifrelerini yeniden alabileceğiniz tek kapı PTT arkadaşlarım bilginiz olsun.  

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - E-DEVLET SORGULAMALARI

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)