Edevlet ile sisteme giriş


E devlet giriş yap, Edevlet şifresiyle giriş yap ssk sgk bağkur giriş sayfası nereden bulunur, E devlet kapısı ile sisteme girişi nereden yapabilirim ?

E devlet şifreleri ile çok sayıda sorgulamayı kişisel şifreleriniz ile e devlet sistemine girdikten sonra rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Bunlardan bağzılarına örnek vermek gerekiyorsa, Emekli aylık  sorgulama, emekli aylık kesintileri, emeklilik bilgileri maaş durumu, hangi bankadan para alındığı emekli aylığının ne kadar olduğu, askerlik sorgulama işlemleri, ( celp yeri neresi acemi birliği neresi gibi ) Adli sicil kaydı sorgulama avukat girişi, imei sorgulama, mobil hat sorgulama, budama desteği sorgulama….

 

Buradan

baktığınızda edevlet sistemi üzerinden yapılabilecek tüm sorgulamaları görmeniz mümkün. E devlet sistemine nasıl giriş yapıyoruz ? Edevlet sistemine giriş yapabilmeniz için öncelikle e devlet şifrelerinizin bulunması gerektiğini bir kez daha hatırlatalım. PTT Müdürlük'lerinden alınan şifreler ile hemen aşağıda bulunan linke giriş yapacaksınız.

E DEVLET SİSTEME GİRİŞ İÇİN >>>>>>TIKLAYINIZ

Daha sonra aşağıdaki resimdende görüleceği üzere en üstte bulunan e-Devlet Şifresi yazan bölüme tıklıyorsunuz. Sırası ile tc kimlik numaranız ve postaneden aldığınız şifrenizle giriş yaptıktan sonra yukarıdan size verdiğimiz sorgulamaları kişisel olarak bilginiz var ise yapabilirsiniz.

edevlet giris

Bu konuyla alakalı sıkıntılarınızı yada sorunlarınızı yine bu konu altından bize iletebilirsiniz. Sizlere memnuniyet ile yardımcı olacağız. Saygılar.    Bu arada E-DEVLET ŞİFRESİ İLE yapılacak işlemleri aşağıdan sıraladık ilgili konulara giriş yapıp bakabilirsiniz. 

E Devlet Şifresi ile Sigorta Dökümü Alma

E devlet şifresi ile ssk hizmet dökümü

Sgk 4a Hizmet Dökümü Tc ile E Devlet İle

E devlet Askerlik durum belgesi sorgulama

E devlet emekli maaşı banka değişikliği

Yukarıdaki linkler haricinde daha önce sitemiz tcilesorgulama.com adresinde açılan tüm E-DEVLET Başlıklı konular için aşağıya bakabilirsiniz. 

E-DEVLET TÜM SORGULAMALAR KONULAR İÇİN TIKLAYINIZ

 

İncelediğiniz haber haricinde çalıştığınız iş yerleri tarafından sigorta hizmet ssk gün toplamlarınızı sorgulamak istiyorsanız Tc ile ssk sorgulama konumuza bakabilirsiniz.

Bu tür işlemlerin tamamı artık oturmuş ve milyonlarca vatandaşımızın kullandığı EDEVLET kapısı uygulaması  E-Devlet sisteme giriş kapısı üzerinden takip edilmektedir.

Sizlere verilen Tc kimlik bilgileriniz ve numaralarınızla ilgili her türlü sorgulamayı tc ile sorgulama  sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Lütfen sitemizi bu tür sorgulamaları yapmak isteyen tüm arnkadaşlarınıza tavsiye ediniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - E-DEVLET SORGULAMALARI

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)