Edevlet ile sisteme giriş

E devlet giriş yap, Edevlet şifresiyle giriş yap ssk sgk bağkur giriş sayfası nereden bulunur, E devlet kapısı ile sisteme girişi nereden yapabilirim ?

E devlet şifreleri ile çok sayıda sorgulamayı kişisel şifreleriniz ile e devlet sistemine girdikten sonra rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Bunlardan bağzılarına örnek vermek gerekiyorsa, Emekli aylık  sorgulama, emekli aylık kesintileri, emeklilik bilgileri maaş durumu, hangi bankadan para alındığı emekli aylığının ne kadar olduğu, askerlik sorgulama işlemleri, ( celp yeri neresi acemi birliği neresi gibi ) Adli sicil kaydı sorgulama avukat girişi, imei sorgulama, mobil hat sorgulama, budama desteği sorgulama…. Buradan baktığınızda edevlet sistemi üzerinden yapılabilecek tüm sorgulamaları görmeniz mümkün.

E devlet sistemine nasıl giriş yapıyoruz ?

Edevlet sistemine giriş yapabilmeniz için öncelikle e devlet şifrelerinizin bulunması gerektiğini bir kez daha hatırlatalım. PTT Müdürlük’lerinden alınan şifreler ile hemen aşağıda bulunan linke giriş yapacaksınız.

E DEVLET SİSTEME GİRİŞ İÇİN >>>>>>TIKLAYINIZ

Daha sonra aşağıdaki resimdende görüleceği üzere en üstte bulunan e-Devlet Şifresi yazan bölüme tıklıyorsunuz. Sırası ile tc kimlik numaranız ve postaneden aldığınız şifrenizle giriş yaptıktan sonra yukarıdan size verdiğimiz sorgulamaları kişisel olarak bilginiz var ise yapabilirsiniz.

edevlet giris

Bu konuyla alakalı sıkıntılarınızı yada sorunlarınızı yine bu konu altından bize iletebilirsiniz. Sizlere memnuniyet ile yardımcı olacağız.

Saygılar.

 

 

Bir önceki yazımız olan Edevlet şifresi değiştirme başlıklı makalemizde e devlet şifre değiştirme, e devlet şifre değiştirme sayfası ve e devlet şifresi güncelleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Edevlet ile sisteme giriş e devlet giris yap,e devlet sisteme giriş,e devlet giriş,e devlet sisteme giri,edevlet şifresiyle giriş makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.


BENZER KONULAR

Edevlet ile sisteme giriş makalesi Ana Sayfa, E-DEVLET SORGULAMALARI kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Edevlet ile sisteme giriş” için 3 yorum

  1. akif bayraktar diyor ki:

    EMEKLİ MAAŞ BODROM NE KADAR

  2. sanayi diyor ki:

    20.4.2015 de 5342 günle emekli oldum sorun şuki ne kadar maiş almam gerekir öğrenmek istiyorum

  3. sanayi diyor ki:

    20.5.2015 de 1.300 tl maiş aldım mayışımın nekadar olduğunu bilmek istiyorum ilgilenirseniz teşekur ederim sizlerden yorum bekliyorum saygılarımla

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.