E devlet şifresini alabileceğiniz postaneler


E devlet şifresi veren postaneler nasıl bulunuyor ? Hangi PTT Müdürlüklerinden e devlet şifresi alınabilir ? E devlet şifresini alabilmeniz için öncelikle postanelere gitmeniz gerekiyor. Ama sizlere açacağımız bu konu ile size en yakın olan ve e devlet şifresi verebilecek postaneler nasıl bulunuyor onu anlatalım. Aslında ww.edevletilesorgulama.net adresinden sizlere bu konuyu anlatmıştık. Bir kez daha bu vesile ile konuyu buradan da anlatalım sizlere. E devlet şifrelerini alabileceğiniz postaneleri bulmak için Bunun için BURADAKİ adrese tıklamanız yeterli. Açılacak olan sayfada PTT ŞUBE SORGULAMA işlemini e devlet şifresi olmadan yapabileceksiniz. Ptt-Şubesi-Sorgulama Yukarıdaki görsel size yardımcı olacaktır ilçe ve merkezi yazdıktan sonda altan Sadece E devlet şifresi dağıtan şubeleri listele bölümünün seçili olmasına lütfen dikkat ediniz. Bu işlemi yaptığınızda yine aşağıdaki resimde görüleceği üzere EDEVLET ŞİFRESİ veren tüm PTT şubeleri hangi şehiri sorgulamışsanız önünüze sıralı olarak gelecektir. ptt-şubesi-telefon-sorgulama  

 

İncelediğiniz haber haricinde çalıştığınız iş yerleri tarafından sigorta hizmet ssk gün toplamlarınızı sorgulamak istiyorsanız Tc ile ssk sorgulama konumuza bakabilirsiniz.

Bu tür işlemlerin tamamı artık oturmuş ve milyonlarca vatandaşımızın kullandığı EDEVLET kapısı uygulaması  E-Devlet sisteme giriş kapısı üzerinden takip edilmektedir.

Sizlere verilen Tc kimlik bilgileriniz ve numaralarınızla ilgili her türlü sorgulamayı tc ile sorgulama  sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Lütfen sitemizi bu tür sorgulamaları yapmak isteyen tüm arnkadaşlarınıza tavsiye ediniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - E-DEVLET SORGULAMALARI

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)