E devlet imei kayıt hakkı sorgulama


E devlet imei kaydı imei kaydı sorgulama işlemleri nasıl yapılıyor ? Yurt dışından kişisel kullanım için satın aldığınız cep telefonlarını kayıt ettirip kullanıma açmak için başvurduğunuzda bir telefon için bir yıl içinde yeni bir telefon kayıt ettiremiyorsunuz. Peki en son ne zaman kayıt yaptırdınız ve kaç gününüz kaldı yeni bir hattı kabul ettirmek için.

Şimdi şunu belirteyim sizlere, Daha önceden kayıt yaptıranlar kayıt yaptırdığı yıl ve takip eden yeni yıl kayıt yaptıramazlar. Bir sonraki yılın gelmesiyle yani bir ocak itibari ile kayıt yaptırabilirler. Zaten E-Devlet sistemi otomatik olarak daha önceden sizin pasaportunuzla birlikte kayıt yaptırılıp yaptırılmadığını tarih ve saat olarak tutmakta. Dolayısı ile aşağıda yer alan linke baktığınızda ve e-devlet şifreniz ile giriş yaptıktan sonra bu hakkınızın olup olmadığı hususunda bilgiler edinebileceksiniz.

Adınıza imei hakkı var mı yok  mu sorgulama için

 İMEİ KAYIT HAKKI SORGULAMA E DEVLET İLE >>>> TIKLAYINIZ

 

İMEİ  

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - E-DEVLET SORGULAMALARI

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)