E devlet emekli maaşı banka değişikliği


E devlet şifresi ile emekli maaşı banka değişikliği nasıl yapılıyor ? Emekli maaşı banka değişikliği 2013 2014 nasıl yapılır ?

Emekli olduğunuzda sistem sizi otomatik olarak devlet bankalarına yönlendiriyor. Örneğin Ziraat bankasından gidip emekli maaşlarınızı alıyorsunuz. Tabiki sadece bu bankayı kullanmak gibi bir zorunluluğunuz yok değerli emekli büyüklerim. Sizler için bunu araştırdım.

E devlet şifresine sahip olan babamın bilgileri ile sistemde login oldum. Emeklilik maaşını aldığı bankayı değiştirmek istiyordu kendisi zira ilgili banka bize biraz uzak kalıyor. Daha yakında bir bankaya alalım oğlum dedi bana.

edevlet banka degisimi Sizin bankadan

çektiğiniz herhangi bir kredi söz konusu değil ise bankayı değiştirebiliyorsunuz. Babamın bilgileri ile baktığımda çektiği bir kredisinin olduğunu söyledi. Zaten sistemde otomatik olarak bununla alakalı bir uyarı çıktı değerli emekli büyüklerim. Banka değiştirebilmek için sistemde bu tür bilgilerin olmaması ve sizin de kredi çekmemiş olmanız gerekiyor. Benim kredi çekimim yok değiştireyim diye düşünüyorsanız hemen aşağıdaki linke giriş yapmalısınız.

E DEVLET İLE BANKA DEĞİŞİKLİĞİ >>>>>>> TIKLAYINIZ    

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - E-DEVLET SORGULAMALARI

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)