Adıma açılan davaları sorgulama

Edevlet şifresi ile Adıma dava açılıp açılmadığını nasıl öğrenebilirim ? Adıma açılmış dava davalar var mı nasıl örenebilirim nasıl öğrenirim ?

Özellikle boşanmaların çok fazlar arttığı bu günlerde sitemize gelen bir maille bu konuyu açmaya karar verdik. Kullanıcımız eşinden yaklaşık olarak 6 aydır ayrı olduğunu ve baabsının evinde olduğunu, onun boşanma davası açıp açmadığı ile ilgili sorusunu yöneltti. Bende sizler için bu konuyu araştırdım. E devlet şifresi olan kişiler sorgulama yapabiliyorlar arkadaşlarım.

Peki benim e devlet şifrem yok sorgulama yapamayacak mıyım ? Yapamayacaksınız. Gidip 2 tl ödeyerek PTT Müdürlüğü’nden PTT  edevlet şiresi alacaksınız. Bu işlem son derece basittir. E devlet demişken bununla ilgili de bilgi vereyim sizlere. Diyelim ki sizler bir kere e devlet şifrelerinizi aldınız ve hiç girmediniz, şifreniz süresini asla yitirmiyor. Sisteme girdiğinizde şifreniz değiştilmeli bunun için sistemler zaten sizi uyarıyor. Değiştirmeden de aynı şifreyi devam ettirerek kullanabiliyorsunuz. Bunuda sizlere dip not olarak vereyim.  Şimdi e devlet şifresi olan arkadaşlarımız öncelikle hemen aşağıda bulunan linke giriş yapacaklar.

E DEVLET ŞİFRESİ İLE ADIMA AÇILMIŞ DAVA VAR MI >>>>>>SORGULAMA

Yukarıdaki linke tıkladığınızda sizi yine aşağıdan ek olarak verdiğim resimde görülen sayfaya yönlendirecek. Ben babamın şifresi ile girdim bu arada onunda adına açılmış dava varmış onuda öğrendik ( Miras olayı var )

edevlet dava sorgulama

Bu konuyla alakalı yapamadığınız bir işlem olur ise lütfen konu altından bana ulaşın yardımcı olayım sizlere.

 

 

Bir önceki yazımız olan Edevlet trafik cezası sorgulama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Adıma açılan davaları sorgulama adıma açılmış dava var mı,adıma açılmış dava sorgulama,hakkımda açılmış dava var mı,adıma açılan dava var mı,hakkımda açılan dava varmı makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.


BENZER KONULAR

Adıma açılan davaları sorgulama makalesi Ana Sayfa, E-DEVLET SORGULAMALARI kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Adıma açılan davaları sorgulama” için 4 yorum

  1. cansu diyor ki:

    e-devlet şifresinin yanlış olduğunu söylüyor sistem.ne yapmamız gerekır?

  2. melike diyor ki:

    adıma açılandava varmı

  3. melike diyor ki:

    adıma açılan dava

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.