Tc ile tapu sorgulama işlemleri

Özellikle satın aldığınız yada satın alma sürecinde tapunun gerçek anlamda sizinle muhattap olan asıl satıcıya mı ait yoksa başka bir kişiye mi ait olduğunu bu sorgulama ile yapabilirsiniz. Tabiki tapu kaydı kimin adına ise alacağınız yer ile alakalı o kişiyle muhattap olmak, kandırılmamak ta önemlidir. Buna son derece dikkat etmek gerekiyor. Tabiki internet siteler üzerinde bir çok sorgulama bilgisi mevcut olsada biz sizlere ivedilikle ve kolay ca çabucak ulaşacağınız bilgileri vermek istiyoruz.

İnternet üzerinden herhangi bir şekilde tapunun kime ait olduğu bilgilerine ulaşmanız mümkün değil.  Bunun için tapunun fotokopisini edinmeli ve tapunun bağlı bulunduğu tapunun bağlı bulunduğu daireye giderek sorgulama yapınız ve internet siteleri üzerinden kesinlikle kişisel bilgilerinizi yada tc kimlik numaralarınızı asla ama asla vermeyin. Bu tür bilgilere lütfen itibar etmeyin. Sizler sadecece internet üzerinden tapu harçlarını sorgulayabilirsiniz ki onud ahemen aşağıda bulunan link üzerinden rahatlıkla yapmanız mümkün.

Tapu Harç Sorgulama

Tapu Harç Sorgulama

https://www.turkiye.gov.tr/tapu-harc-sorgulama

İnternet siteleri üzerinden işlerinizi kolaylaştırak bilgileri verirken birazda doğru bilgileri vermek gerekiyor, sağdan soldan toparlayıp siteye yapıştırmak yerine biz tcilesorgulama.com olarak sizlere tüm bilgileri güncel ve doğru olarak sunmayı hedefliyoruz.

Saygılar.

 

Bir önceki yazımız olan Tc ile gss sorgulama işlemleri nasıl yapılır başlıklı makalemizde gss borç sorgulama, gss tescil kaydı ve gss tescil kaydı sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Tc ile tapu sorgulama işlemleri tapu sorgulama,tc ile tapu sorgulama,tapu sorgulama tc kimlik ile,tapu sorgulama şifresiz,tapu sorgulama tc ile makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.


BENZER KONULAR

Tc ile tapu sorgulama işlemleri makalesi Ana Sayfa, DİĞER SORGULAMALAR kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Tc ile tapu sorgulama işlemleri” için 6 yorum

  1. hasan diyor ki:

    tapu sorgulamak istiyorum.

  2. b yeniçe ılgaz tapudan sogulamak istiyorum çankirı

  3. serap diyor ki:

    hizmet verdiğiniz için teşeşkürler

  4. kübra diyor ki:

    tapu sorgulamak istiyorum

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.