Askere gidiyorum Tc ile askerlik sorgulama celp yerim neresi öğrenme


 Askerlik sevk yeri sorgulama öğrenme – Birazdan bu konu üzerinden sizlere tc kimlik numarası ile askerlik sorgulaması öğrenme durumu hakkında bilgiler verilecektir. Vatani görevinizi yerine getirmek için size gelen celp kağıdından sonra nereye düştüğünüzü ve nerede askerlik yapacağınızı öğrenmek istediğinizi biliyoruz. Bu konuyu sizler için araştırdık değerli tcilesorgulama.com kullanıcıları. Geçtiğimiz yıla kadar askerlik ile alakalı hiç bir şekilde sorgulama yapılamıyordu. Şimdilerde e devlet şifresini edinen kişiler turkiye.gov.tr üzerinden bunu rahatlıkla yapabilecekler. Öncelikle konu hakkında bilgi vermeden önce sizlere askerlik sorgulaması ile ilgili aşağıdaki adres haricindeki başka bir sitede yada sitelerde kesinlikle tc kimlik numaralarınızı paylaşmamanızı şiddetle öneriyoruz. Türkiye’de özellikle bilişimle alakalı suç oranlarının ne kadar artmış olduğu da dikkate alındığında bu önerimizin ne kadar önemli olduğu ortaya çıkıyor.

Öncelikle tc kimlik numaralarınıza göre tahsis edilmiş, yani size özel olarak verilmiş e devlet şifresini edinmeniz gerekiyor. Bunu e devlet şifresinibağlı bulunduğunuz şehirdeki herhangi bir postahaneye kimliğinizle gidip 2 tl ödeyerek edinebiliyorsunuz. e devlet şifrenisi almayla ilgili sıkıntı yaşarsanız konumuz altından bize yazmanız halinde sizlere daha detaylı bilgiler verebiliriz. Ama ptt müdürlüklerinden bunu sıra bekleyerek çok kısa süre içinde edinebilirsiniz. E devlet şifrem var askerlik sorgulamasını nereden yapabilirim ? Hemen aşağıda bulunan resmi devlet sitesine giriş yaparak eğitim için sevk edileceğiniz adresi ve şehri öğrenebilirsiniz. https://www.turkiye.gov.tr/sevk-edilecek-egitim-merkezi

Yukarıdaki adresi isterseniz tıklayarak isterseniz de browserinize kopyalayarak gidebilirsiniz. Lütfen başka siteler üzerinden tc kimlik numaralarınızı yada e devlet giriş bilgilerinizi vermeyiniz.   Askerlik cep yeri sorgulamalarının yanı sıra tüm TC İLE SORGULAMA işlemlerine sitemizden ulaşabilir ve yorum gönderebilirsiniz.  Bu konumuzla birlikte askere gidecek olan vatan evlatlarına, şimdiden hayırlı teskereler diliyorum. Aslanlarım benim, güle güle gidiiiin güle güle sağlıkla gelin inşallah.

4 Responses “Askere gidiyorum Tc ile askerlik sorgulama celp yerim neresi öğrenme”

 1. ismail
  19 Eylül 2016, 23:37

  Ne zaman gidicegim ogrenebilirmiyim

 2. 19 Eylül 2016, 23:38

  Ne zaman gideceğim belli mi

 3. 14 Ocak 2017, 20:02

  1997 dogumluyum askere nezman gdcm

 4. murat
  28 Ocak 2017, 00:35

  muayene oldum yalnız asker kacagiyim sevk vermedim yerim belli olmuş mu?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - DİĞER SORGULAMALAR

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)