Tc ile askerlik sorgulama

2013 2014 Askerlik sevk yeri sorgulama öğrenme – Birazdan bu konu üzerinden sizlere tc kimlik numarası ile askerlik sorgulaması öğrenme durumu hakkında bilgiler verilecektir.

Vatani görevinizi yerine getirmek için size gelen celp kağıdından sonra nereye düştüğünüzü ve nerede askerlik yapacağınızı öğrenmek istediğinizi biliyoruz. Bu konuyu sizler için araştırdık değerli tcilesorgulama.com kullanıcıları. Geçtiğimiz yıla kadar askerlik ile alakalı hiç bir şekilde sorgulama yapılamıyordu. Şimdilerde e devlet şifresini edinen kişiler turkiye.gov.tr üzerinden bunu rahatlıkla yapabilecekler. Öncelikle konu hakkında bilgi vermeden önce sizlere askerlik sorgulaması ile ilgili aşağıdaki adres haricindeki başka bir sitede yada sitelerde kesinlikle tc kimlik numaralarınızı paylaşmamanızı şiddetle öneriyoruz. Türkiye’de özellikle bilişimle alakalı suç oranlarının ne kadar artmış olduğu da dikkate alındığında bu önerimizin ne kadar önemli olduğu ortaya çıkıyor.

 

Öncelikle tc kimlik numaralarınıza göre tahsis edilmiş, yani size özel olarak verilmiş e devlet şifresini edinmeniz gerekiyor. Bunu e devlet şifresinibağlı bulunduğunuz şehirdeki herhangi bir postahaneye kimliğinizle gidip 2 tl ödeyerek edinebiliyorsunuz. e devlet şifrenisi almayla ilgili sıkıntı yaşarsanız konumuz altından bize yazmanız halinde sizlere daha detaylı bilgiler verebiliriz. Ama ptt müdürlüklerinden bunu sıra bekleyerek çok kısa süre içinde edinebilirsiniz.

E devlet şifrem var askerlik sorgulamasını nereden yapabilirim ?

Hemen aşağıda bulunan resmi devlet sitesine giriş yaparak eğitim için sevk edileceğiniz adresi ve şehri öğrenebilirsiniz.

https://www.turkiye.gov.tr/sevk-edilecek-egitim-merkezi

Yukarıdaki adresi isterseniz tıklayarak isterseniz de browserinize kopyalayarak gidebilirsiniz. Lütfen başka siteler üzerinden tc kimlik numaralarınızı yada e devlet giriş bilgilerinizi vermeyiniz.

 

Askerlik cep yeri sorgulamalarının yanı sıra tüm TC İLE SORGULAMA işlemlerine sitemizden ulaşabilir ve yorum gönderebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Tc ile kyk borç sorgulama başlıklı makalemizde kyk borç öğrenme, kyk borç sorgulama ve kyk borç sorgulama tc kimlik no ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Tc ile askerlik sorgulama askerlik sorgulama,tc sgk sorgulama,askerlik durumu sorgulama,sgk sorgulama tc kimlik no ile,askerlik sorgulama tc kimlik makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.


BENZER KONULAR

Tc ile askerlik sorgulama makalesi Ana Sayfa, DİĞER SORGULAMALAR kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Tc ile askerlik sorgulama” için 16 yorum

 1. mustafa ergene diyor ki:

  vatan icin şehit duşmek isterdim

 2. metin diyor ki:

  acemi birlik hakında bilgiler

 3. metin diyor ki:

  tc ile askerlik sorgulama

 4. muslu diyor ki:

  askerlik yerleri

 5. yasin diyor ki:

  acaba nersi çıkacak

 6. yasin diyor ki:

  hayırlısı neresi ise orası çıkar inşallah

 7. muhittin diyor ki:

  mahşer günü h.z. hamzanın şehit sancağının altında görüşürüz

 8. MİKAİL diyor ki:

  İŞALLAH ASKRLİK İYİ GİDR

 9. MİKAİL diyor ki:

  ASKeRİK TeRS GİTMeZ İŞALLAH

 10. nazmi diyor ki:

  Nereye düştüm

 11. şahin biter diyor ki:

  tamam

 12. şahin biter diyor ki:

  güzel ne diyelim

 13. halef demirtaş diyor ki:

  kaç gunum oldunu oğranmek istyorum ssk

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.