Ptt Kart Bakiye Sorgulama


ptt kart bakiye sorgulama,ptt kart bakiye sorgulama işlemi nasıl yapılır,

Merhaba tcilesorgulama.com takipçileri.Vatandaşlarımız için internetten yapılan sorgulama türlerini araştırmaya devam ediyoruz.Bu sorgulamalardan ptt kart bakiye sorgulama diye bir sorgulama çeşidiyle karşılaştık.Gerçekten var mı? Böyle bir sorgulama türü diye heme araştırma yaptık

.İşte sonuçları; PTT Kart; Ptt’ye bağlı olan gerçek kişi posta çeki hesap sahiplerinin, hesaplarındaki bakiyeleri banka ATM’lerinden nakit çekim, yurtiçi/yurtdışı alışverişlerde nakit yerine kullanabilmesi ve Ptt matik’lerde nakit çekim ile birlikte fatura ödeme, anlaşmalı Kuruluş ödemeleri, aktarma vb. işlemleri yapabilmelerini sağlayan ve 2013 yılında emekliler dahil 3.755.065 adet kullanıcıya sahip bir kart türüdür.

Bankaların vermiş olduğu kredi kartları ile aynı özelliğe sahip olan Ptt Kartlarından parasal işlemler yapıldığı için PTT Kart Bakiye Sorgulama işleminin internetten yapılabilmesi imkansızdır.Yapabiliriz diyen sitelere de kesinlikle güvenip bu özelliğe sahip kart bilgilerinizi kesinlikle vermemenizi tavsiye ediyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - DİĞER SORGULAMALAR

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)